gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

susan mckimley iç çamaşırlarınızı yıkayın iç çamaşırlarınızı yıkamadan giymeyin (edit ***** -resm tarafımca silinmiştir sebep adult olmasada adulta giriyordu )

ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN DİKKATLEOKUYUN ve BAYAN ARAKDAŞLARINIZLAPAYLAŞIN
    ...İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCE YOKSA BOYLE OLUR :::Bu gördüğünüz (ekteki foto)birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan bir sinek türünün larvaları yani yavrularıdır... DOĞDUKLARI anda karınlar çok aç olurlar..Derinizin altına girdikleri anda karınlarını doyurmaya başlarlar.. sizin vücudnuz bir ziyafet sofrasıdır..onun için dikkatli olun... Antropoloji uzmani Susan McKimley, Guney Amerikada gerceklestirdigi bir sergisinden dondukten sonra gogsundeki bazi delikler dikkatini cekiyor ve doktora gidiyor. Ne oldugu anlasilmadigi gibi Antibiotic veriliyor ve zamanla bu deliklerin kapanacagi soyleniyor. Goguste sisme , dayanilmayacak agrilar ve kanama baslayinca uzmana gitmeye karar verir ve o randevuda hayatini degistirecek cok onemli bir durumla karsi karsiya oldugunu anlar(orijinalde bunun ne oldugu belirtilmemis) Burada vermeye calistiklari mesaj (ozellikle Ingilterede yasayanlar icin-(bence herkes icin gecerli)), giydigimiz iccamasirlari dunyanin bircok degisik ulkesinde yapiliyor olmasıdır ve bizim elimize ulasmadan once ; paketleme sirasinda, paketlerde beklerken yada uretim sirasinda kac el degistirip nelere ve nasil parazitlere maruz kaldigini bilmiyoruz, dolayisiyla LUTFEN bu maili tanidiginiz butun bayanlara gonderin ve yeni aldiginiz camasirlari yikamadan once giymeyin. Satin aldigimizda camasirlarin icinde hangi parazitlerin sakli oldugunu bilmiyoruz.

kaynak:breastınfestation_netlorearchive

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Mayıs 2008
  2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)
    ayy bune yaa çok kötü allahım sen koru ay çok fena oldum bakarken bu konuyu bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim canım emeğine sağlık:)

3. Monera

Monera Forum Okuru

ayy evet bende kötü oldum keşke bakmasaydım saol..:)

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evet yaa için bi hoş oldu dayanamadım çok çok kötü fotolar ceset resmleri gördüm internette ama bu kadar etkilenip midem kalkmamıştı off be ne biçim olmuş öyle

5. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    off çok kötü olmuş yaa.Allah korusun.
    sağol paylaşım için.

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok kötü gerçekten Allah korusun bizleri inş.
    evet iç çamaşırları özellikle alınca yıkamak gerekiyor paylaşım için saol canım emeğine sağlık

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

hijyen herşeyin başıdır emeğinize sağlık arkdaşım +100 rep

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

paylaşım için saol canım elleirne sağlık :)
    + rep

lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çamaşırları yüksek ısıda yıkayın

Çamaşırları yüksek ısıda yıkayın

beyaz çamaşırlar kaç derecede yıkanır beyazlar kaç derecede yıkanmalı beyazlar yıkanır nasıl beyaz çamaşırlar nasıl daha olur Meleklerim yapılan araştırmalar doğrultusunda çamaşırların yüksek derecede yıkanması gerektiği sonucu ortaya çıkmış...Çamaşırlar bir çok hastalığa sebebiyet verecek mikroplar taşıyormuş.Bu mikroplardan kurtulmak içinde çamaşır ne kadar kaynar suda kıyanırsa o kadar...
  2. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  3. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????
  4. lütfen yorumlayan çok önemli

lütfen yorumlayan çok önemli

1 saat içerisinde 3 farklı rüya gördüm her ruyamdan sonra uyandım 1 saat içinde olduğunu oradan biliyorum ilk Rüyam terliklerim kayboluyodu ve bulamıyorum.2.rüyam telefonun elimde paramparça oluyordu ama sadece cam seklinde 3.rüyam ise bağırsaklarımın ağzımdan çıktığını ve benimde onu dışarı doğru cektigimi ggordum kanlar ve acı içerisinde . yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim

Sayfayı Paylaş