Lütfen bana akıl verin lütfen :(

meltem01

Yeni Üye
Üye
Lütfen bana akıl verin lütfen :(
ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin...

Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve bende bunu ögrenince facemi herşeyimi geri açtım daha sonra yalvardı affettim seviyordum çünkü çok :cry: Beni sevdiğini söylüyodu ama onunla birlikteydi neymiş benim davranışlarım değişmiş adam değilmişim düzeleyim bana geri döncekmiş ama ben herşeyi yaptım dönmesi için sevdiğim olsun ona değer vermem olsun hepsini güzel bir dille belli ettim. Bu gene o kızla başladı kız bana sürekli msj attı ee bende bi insanım bidaha msj atma dedim sözlüme ve bitirdim ve aradan 1 ay geçti şimdi konuşuyoruz onunla normal bir şekilde o kızdan 3 gün önce ayrıldı ama kız buna barışmazsan intihar ederim diyormuş bi yandan onu geri istiyorum bi yandan istemiyorum gene acı çekerim diye o kızında facesini kapattırmıştı ama kız ayrılınca açmış şimdi bi baktım kapanmış hemen sözlümü aradım barıştınızmı dedim hyr dedi neden kapattı ozaman dedim burnu sürtmüştür dedi sinirlerndim kapattım teli ben ne yapayım allahın aşkına bana söyleyin unutmaya çalışıyorum bir msjına yumuşama değilde barışma ümidine kapanıyorum ama bana hep sen daha düzelmedin adam olmadın ol ozman diyor ben olsamda görmüyor çok yıprandım bana nolur bir akıl verin desteğinize çok ihtiyacım var :cry: ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

4 senelik bir ilişki çok uzun kavgalar olması sorunlar yaşanması normaldir de kavga edip hemen bir kız bulması garip :hıms:kusura bakma canımda senin sevgilinde sorun var senle kavga edince ona gidiyor onla kavga edince sana geliyor,sen bence geçmişini kapat,geleceğine bak böle sevgi olmaz...kendinide böle bir aşk için boşa yıpratma,ALLAH en güzelini,en özelini yazsın yarınlarına...

öncelikle aramiza hosgeldin meltem :humble:
bence dengesiz biri ,senin yerinde olsam biran evvel kurtulurdum ondan,ilerde evlenmis olsaniz senin basini çok agirtir, sana her kizmasinda baskasina giderse isin is..? bence o kizada yazik kimbilir ona ne sözler verdi o da su an senin durumda ..sevilmeye degmeyen bir karakter!

Allah sana seni gerçekden seven iyi hayirli bir kismet nasip etsin...

Bence bu insan evlenilecek en son karakter. Başka kadınlarda heyecan arayan ve seni nasıl bir duruma düşürdüğünün farkında olmayan karakteri oturmamış biri. Kusura bakma anlattıklarına çok sinirlendim. Ondan uzak dur. Kendine başka bir yol çiz. Hayat senin hayatın şimdiden böyle olursa.

uzme kendini hersey olacagina varir uzulme, illaki seninle olmasi icin ugrasma,simdiden sen degistin,adam ol,iyi davran vs diyorsa bunu ileride de soyler ve sen benim istedigim gibi olmuyorsun der bunun sonu yok.

Haklısınız ama kızın en büyük suçu şu mesela biz ayrıyken onla yılbaşında eğlenceye gitmişler sevdiğimn kafası kıyakken bana msj attı bi daha atma benim yanmda diye bunu ögrenince ayrıldı kızdan kız beni sevdiğini biliyor hatta kızla yüzleştim kız seni seviyor ama bende seviyorum onu dedi dediğim tek sey bu emin olsan benim yaşadıklarımı yaşasan sevmezsin ben sevgimin arkasında durdum dedim suan gayet aramız iyi kavga ediyoruz bazen yaşananlardan dolayı ama sıkmıyorumda seviyorum bana ne yapsada seviyorum ama vazgeçmek istiyorum bu yaşanan olaylardan sonra ama yapamıyorum beni seviyor eminim adım kadar ama o kızlada çıktı hep buna anlam veremedim ben ne yapcam hiç bilmiyorum aşığım resmen kopamıyrm :cry:

aramıza hoşgeldin canım. senin adam olman icin baska kızlarla seni üzecekse yol onundur bence...
o kızda daha dünkü şeyy hemen ne intiharıymıs ne yasamısta intihar etme gereği duyuyormus? bence sen daha onu takma hayırlısını dile allahtan bu nedir böylee..yedek sevgiliside var çocuğun.Gerçi facebook birçok evliliğin boşanma nedeni falan oldu son bir kaç yıldır ben sağlıklı görmuyorum facebook'u bu yuzden sevdiğin cocuk icin değilde donduracaksan kendin için dondur...ve üzme kendinii bu kadar senin bunları hakettiğini düsünmüyorum oynamaya calsııyo resmen..

aramıza hoşgeldin.. senin adam olman icin baska kızlarla seni üzecekse yol onundur bence...
o kızda daha dünkü şeyy hemen ne intiharıymıs ne yasamısta intihar etme gereği duyuyormus? bence sen daha onu takma hayırlısını dile allahtan bu nedir böylee..yedek sevgiliside var çocuğun.Gerçi facebook birçok evliliğin boşanma nedeni falan oldu son bir kaç yıldır ben sağlıklı görmuyorum facebook'u bu yuzden sevdiğin cocuk icin değilde donduracaksan kendin için dondur...ve üzme kendinii bu kadar senin bunları hakettiğini düsünmüyorum oynamaya calsııyo resmen..

Geri