Lütfen bana yardım edin :(

çok güç bi durum benım arkadaşımda bu halde eşiyle tek sorunları yalan dı ve boşanıcaklar eşi hala bir sürü yalan söylüyo sen ona güvenıosan devam et ama güven yoksa bu sorun aşılır başka bi sorun çıkar.çok güç bi durum allah yardımcın olsun mantığınla hareket et duygular insanı yanıltır.

Açık secik konusun bir.. sorunları masaya yatırın.. sorun varsa doktorla görüşmeye gecin.
yuva kurmak zordur ama yıkması kolaydır. siz elinizden geleni yapın .. yuva yıkmak seytanın işine gelir yıkılan yuvaları cok sever.. kurtarmak icin ugrasın lütfen.. öfke ve seytana uymayın.

Canim inan cok üzüldüm.Ben su tecrübeyi yasadim:Bir insanda eger yalan söyleme aliskanligi varsa bundan evliligin üzerinden 15 yil gecsede vazgecmiyor ve bu karsisindakini cok yipratiyor.Icinde karsilikli güven olmayan evlilikte neye yarar ki?
Karari ancak sen verebilirsin-Allah yardimcin olsun...

canım benim yaaa Allah yardımcın olsun.Öncelikle oturun bi güzel konuşun.ondan soğumaya başladığını onun hakkında neler düşündüğünü acık acık anlat.oda bi şeklide acıklama yapacaktır sana.eğer haala aynı acıklamalara devam ederse huylu huyundan vazgeçmez diyip mantıklı bi karar almaya çalış.yeni evlisin hayatında bide bebeğinizin olduğunu düşün.en ii kararı yine sen vereceksin.

Konuyu acan arkadasimiz sanirim iki sene once acmis bu konuyu,su anda hayatinda ne gibi degisiklikler var acaba,umarim hersey yolundadir.

Geri