gebe
  1. coquet

coquet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

LÜTFEN bana YARDIM.........

Konu, 'Çöplük' kısmında coquet tarafından paylaşıldı.

MERHABA ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evliyim ve bebeğim yok her ay sonu bir hüsran karşılıyor benii.. çok bebek istiyorum Allahım biliyor. bu ay çok ümitliyim adetime 5 gün var ama adet olacağıma dair hiç bir belirtim yok daha önceleri kasılarımda ağrı göğüslermde büyüme ve ağrı bu ay hiç bşey yok sadece göğüs uçlarımda sızlama var bide çok uykum acaba olabilir mi .... test yapmak için çok erken biliyorum acaba yapsam çıkar mı çok HEYECANLIYIMM ........VE hissediyorumm sanki hiç önceden böle bişey yaşamadım kalbim pır pırr...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba bence daha cok erken yapsanda cikmaz adet tarihini bekle derim sana.bide pskolojkte olabilr belirtiler bendede oluyor ara sira oyle ama bisey ciktigi yok :) insallah en yakin zamanda verir rabbim insallah hamilesindir hayirlisi

LÜTFEN bana YARDIM......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. yardım eder misiniz bana lütfen

yardım eder misiniz bana lütfen

van devlet hastanesinden nasıl randevu alabilirim acaba?
  3. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  4. Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

Bana da lütfen yardım edebilir misiniz melişler

lütfen yardım merhaba arkadaslar sat 18 hazıran yumurtlama gunumde eşimle ilişkiye grdık 1-2 gun sonra mıde bulantısı bas dönmesı bas agrısı gıbı şikayetlerim oldu ama hiç gögüslerimde agrı olmadı bebek sahıbı olmayı cok ıstıyoruz son gunlerde goguslerımde agrı karnımda şişlikler oldu bugun sabah uyandım lavaboya gıttıgımde kırmızı renkte kan gldı ama hiç agrım yoktu kanamam devam edıyo agrım...
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş