gebe
  1. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen başlığa uygun mesajlar yazalım

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında sky35 tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler.forumumuzda "hamilelik anılarımız" diye bir başlık var.ben başlığa baktığım zaman hamileliğimizde başımızdan geçen ilginç olayları paylaşmamız gereken bir bölüm olduğunu düşünmüştüm.ama arkadaşlarım "çoğunlukla" doğum anılarını yazmışlar.o zaman başlığımızın adını "hamilelik ve doğum anılarımız" olarak değiştirelimmi.yada lütfen hamilelik anılarımızı yazalım.

lütfen başlığa uygun mesajlar yazalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başlık

Başlık

Başlık, bere, şapka rüyaları kızlar için evlilik, erkekler için iş, hayırlı bir kısmettir. Evliler için ise işte yükselme, maddi durumun düzelmesi olarak yorumlanır.Rüyada baslik görmek iyidir. Rüyada basina her-hangi bir baslik geçirdigini görmek bir memuriyete girecegine ve-ya yeni bir is kuracagina, basligi basindan çikarmak bir isten veya memuriyetinden ayrilacagina isarettir.
  2. Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Küçük Mesajlar da paylaşın lütfen

Merhaba arkadaşlar sizden değişik hoş ve oldukça yeni sıradışı olan Küçük Mesajlar da paylaşmanızı rica ediyorum ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok tşk ediyorum sizlere.
  3. Uygun konu başlığını bulamadım

Uygun konu başlığını bulamadım

Merhaba ben tatlı yavru hayvan resimleri paylaşmak istiyorum fakat uygun konu başlığını bulamadm .s yardımcı olursanız sevinirim :) :D
  4. süper sms mesajları lazım yardım lütfen

süper sms mesajları lazım yardım lütfen

Merhaba.Arkadaşlar acil olarak daha önce yayınlanmamış sms mesajları lazım.Nolur bi yardım edin süper sms sözleri lazım, acil :D
  5. mevlid kandili mesajları yazarmısınız lütfen

mevlid kandili mesajları yazarmısınız lütfen

Şimdiden hepinizin mevld kandilini kutluyorum arkadaşlar. O gece eşe dosta yollamak için kandil mesajları yazarsanız çok iyi olur. Sağolun şimdiden..:)

Sayfayı Paylaş