gebe
  1. yonca28

yonca28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

Konu, 'Sevgilisinden Ayrılan Melekler' kısmında yonca28 tarafından paylaşıldı.

merhabalar 6 ay önce yeni bir işe başladım burada şirketin gözde bekarı arkadaş tarafından farkedilip 3 ay sonra etrafımda dolanmaya başladı ve ben dürüstlük abidesi ona doktorların çocumun olmayacağını söylediklerini söyledim baştan herşeyi bilsin istedim oda bu durumun sorun olmayacağını söyledi ikimizin arasında kalacağını söyledi ve sevgili olduk. başta herşey gayet güzeldi fakat şirkette dahil ilişkimizi saklıyordu sürekli derken gitmiş ablasına söylemiş benim durumumu ve tipik aile örneği beni istemediler sonra kavgalar huysuzluklar başladı aramızda biz seninle ailem olduğu sürece elenemeyiz dedi kaçmaya başladı sonra ben ayrıldım bu sefer tekrar peşime düşütü barıştık fakat bu sefer beni arayıp sormuyo ben aramazsam konuşmuyoruz arayınca tersliyo kızıyo bunaltıyosun diyor bi ayrılıp bi barışıyoruz derken şimdi yine ayrıldık hiç mi sevmedin beni niye geldin ben sana anlattım herşeyi madem olmayacaktı neden bana ümit verdin diyorum ben seni hala çok seviyorum diyor ama hiç bir şey yapmıyor artık hiç aramıyor msj atmıyor bu sefer tamamen bitti galiba ama hergün aynı odada burun buruna çalışıyoruz yanında birini görcem benim hayllerimi başkası yaşayacak bana yaşatmadıklarını başkasına yaşatacak die ödüm kopuyor lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba yonca hanım,
    Öyle bir zamandayız ki yuva kurmak çok zor. . Güven, saygı ,birlikte hareket etmek ve ortak noktalar da buluşmak gerekir. Aşk tek başına yuva kurmak için zayıf bir detay..Zamane erkekleri sorumluluk almaktan,zoru başarmaktan , mücadele etmekten kaçıyor. Bahsettiğiniz kişinin tıpkı sizden kaçması gibi. Size tavsiyem kişiden uzaklaşın ve odağınızı başka yerlere çevirin. Zira önemsenmiyorsunuz. Her erkek sevdiği kadından bir çocuğu olmasını ister..Evlilik öncesi durumu belirtmeniz sizi elde edinceye kadar kabul görmüş bir durum. Bu yüzden ilerde daha fazla üzülmemek için bu kişiden uzaklaşın. Seven kişi sevdiğinin kafasında soru işareti bırakmaz , üzmez her an yanın da olur..

lütfen bi akıl veri ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapmalıyım bana bi akıl ya

ne yapmalıyım bana bi akıl ya

arkadaşlar hani ince bir çizgide olduğunuz anlar olur yaa bikarar vermek zorunda kalırsınız şu son dönemlerde ben o ince çizgideyim ve seçim yapamadığım içinde ciddi bir bunalımdayım evliliğim hakkında bi karar vermem gerekiyo ama sağlıklı düşünemiyorum 2 seçimin sonundada üzüleceğimi biliyorum çok yorulduğumun farkındayım ne yapacağımı bilmiyorum. melekler şimdi ben ne yapmalıyım:cry::cry::cry:
  2. Akıl verin lütfen

Akıl verin lütfen

yardım edin lütfen açtığım başlıktaki konuya hiç bir melek cevap vermek istemedi sanırım konuyu silmek istiyorum bu kouda yardım edin lütfen
  3. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  4. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  5. ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

öncelikle herkese merhaba ben bu güzel sitenin yeni üyesiyim..:) sizden fikir almak istedim.üniversite öğrencisiyim ben ve bu dönem bir çok dersimizin ortak olduğu bir çocukla tanıştım çocuk bana o kadar yakın davranıyoki anlatamam sanki her ortamda benimle flört eder gibi,face de falanda baya konuşmuşluğumuz var ve ben bu çocuktan gerçekten çok hoşlanıyorum.ama şimdi bu çocuğun çıktığı bir...

Sayfayı Paylaş