gebe
  1. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28

Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sedenim tarafından paylaşıldı.

Kızlar şimdi yazıyorum lütfen sizdende yorum bekliyorum ben en son 15 mayısta adet oldum 24 günde bir adet oluyorum normalde hesaplayıcılara göre(internetteki) haziran 8 de olmam lazım ama olamdım su gibi akıntım var kasıklarımda batmlar oluyo belim ağrıyo miğdem bulanıyo baya acaba hamile olabilirmiyim çatlıcam meraktan biriniz bişi söleyin neolur:(

2. nisan-meltem

nisan-meltem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım..belirtiler hamilelik gibi fakat bir iki gün sabret,test yaparsın.

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilerin arkadasın dediği gibi hamilelik ama kesin bişey söleyemeyiz... Sana göre günün geçmiş ise bence bir test uygulamalısın anlamak için ...

4. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ay teşekkür ederim yorumun için inşallah öledir allahım isteyen herkeze versin kimseyi aratmasın inşallah iki gün nasıl geçerki:) nisan-meltem

orjinal-catlaq ve hurish bunu beğendi.
  5. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım benim günüm son 15 mayıs ama hesaplayıcılara göre 8 haziran inşallah hamileyimdir hala akıntı devam ediyor

6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Rabbim gonlune gore versin canim ama bisey soylemek icin erken ama istiyorsan bi test yap yada hastanede kan testi yaptir en garantisi o.

7. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    huriş teşekkür ederim beklicem artık allahtan hayırlısı

orjinal-catlaq bunu beğendi.
  8. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    belirtilerin hamile oldugunu gösteriyor, rabbim hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin

9. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    malesef kızlar 10 haziranda kırmızıları gördüm çok üzüldüm ama napim allahtan hayırlısı beklemekten başka çare yok:(

10. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    hakkinda hayirlisi olsun canim. ins en kisa zaman da hamis olursun sende.

11. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkında hayırlısı olsun canım sıkma canını inşallah birdaki aya olur.. hersey golunce olsun.

12. limonluşeker

limonluşeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba melekler bende yeni üye oldum umarım iyisinizdir. ben hamilelik konusunda fikirlerinizi almak istiyorum.bir seni d.k. hapı kullandım ve ocak ayında hapı bıraktık eşim korundu hapın etkisiyle hamile kalamazsam üzülmeyelim diye. bu ay üçüncü ay ve üüç aydır bebek için çalışma yapıyoruz. geçen ay 18 inde adet oldum bu ay da 15 inde adet olmam lazımdı olmadım. bugün hafif bir lekelenme oldu ama adet şeklinde değil. test yapmaya korkuyorum. ara sıra başım dönüyor, midem yanıyor, sol kasığımda ara ara sancı oluyor. sizce hamilelik var mıdır? bebiş olmasını eşimde ben de çok istiyoruz :(:(

13. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım inşallah hamilesindir bende tam adet günümde biraz kanamam oldu 3 gün geçince test yaptım pozitif çıktı.şimdi hamileyim seni umutlandırmak istemem ama baş dönmesi mide yanması kasıkta batma falan hamile olduğumu öğrenmeden önce banim yaşadığım belirtilerdi.inşallah hamilesindir canım hayırlı haberlerini burdan verirsin inşallah

14. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Limonluseker oncelikle hosgeldin canim :) burdan cok memnun kalacagina eminim cok guzel bir mekan burasi

Soruna gelince belirtilerin hamilelik belirtilerine benziyor. ama eger baska basliklari okuma firsati bulduysan ve ya internette arastirdiysan hamilelik belirtileri kisiden kisiye gore degisiklik gosteriyor ve kimi zaman adet belirtileri ile karistiriliyor. cunku cok benzerler. acikcasi benim adet belirtilerimle hamislik belirtilerim cok benziyordu. mesela adet donemime yakin midem bulanirdi hamilelik belirtilerimde de olmustu. o yuzden de ben adet olucam demistim. yalniz goguslerim daha cok sismisti ve senin gibi benim de kasiklarimda batmalarim vardi farklilik olarak. ins senin belirtilerin hamilelik belirtisidir. bu guzel haberini bizle de paylasirsin ins.

15. limonluşeker

limonluşeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    günaydı herkese :( ne yazıkki bu sabah bütün ümitlerim söndü. şimdiye kadar adet belirtisi olarak böyle şeyler yaşamamıştım o yüzden çok heyecanlanmıştım ama bu ay da olmadı :(:( inşallah önümüzdeki aya Allak kısmet ederse
    doktor bana d.k. hapının hamileliği geciktirme gibi bi durumu olamaz bırakınca hemen hamile kalanlar var falan dedi ama ben bu gecikmeyi ona bağlamak istiyorum çünkü başka doktorlara da gidip muayene oldum arklı birşey varmı diye. hemen kötüye yormak istemiyorum. ne yazcağımı şaşırdım yaa oooooffffff çok üzükdüüüüüüüümmmmm :...( :......( :.......(

Lütfen bi bakın acil yardım melekler hamile olabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

decavit kullananlar hamilelikte decavit kullanımı gebelikte kullanılırmı Kızlar bana hamilelikte doktorun folik asit yanında verdiği vitamin hapınızın adı lazım yazarmısınız??? Bu vitaminleri kullanarak hamiş kalmayı başaran kişilerle tanıştım bende deneyeceğim :bebiss: belki Rabbim vesile eder:bebeğim: Şimdiden teşekkürler :)
  2. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  3. hamilemiym lütfen acil yardım

hamilemiym lütfen acil yardım

merhabalar benim sorum su;adetim on gün gecikti gebelik testi yaptım negatif çıktı kan testi yaptırtım hcg 0.6 çıktı ve ilk deafa adetim bu kadar gecikti sizce sorun nedir ? teşekürler
  4. Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Arkadaşlar merhaba normalde adetlerim duzenlidir pek gun sasmaz genelde 28 gunde bir olurum bu ay adetim 8 martta başladı ve 12 martta bitti bittiği gün ilişkiye girdim korunmasiz bi sekilde yumurtlama gunumde ayin 20 si yada 21 iydi yani daha baya vardi yumurtlama günüme kizlar adetime 15 gun varken goguslerim sismeye basladi suan adetime 8 gun var baya sisler ve dokununca aciyorlar hamile...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş