gebe
  1. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen biri bana akıl versin!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında kelebekk tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza 22 yaşındayım ve 30 yaşında bi sewgilim wardı,beni tam 4kişiyle aldattı we hepimizi aynı anda idare ediyordu..çok köütüyümm..çok iyi bi işte çalışmasına rağmen yediğini içtiğini harçlığını ben veriyordum,sadece sevdiğim için benim olan onundu.şimdi yalvarıyor,geceleri arıyor açmıyorum..ama ben onu çok seviyorum..gönlüm onu istiyor..ama korkuyorum..acaba bana yalvarışları yalanmıdır?lütfen akıl verin..tşkrlerr:shootout:

2. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nolurr kimse bişey demiycek mi ??

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım ne dicemi bilmiyom ama şimdi aldatan sonrada aldatır bi tecrubeli olarak sana ancak bunu diye bilirim

benim eşimde önce capkınmış ve şimdi hala da öyle bak benm evliyim ve aldtıldım huylu huyundan vazgeçmez

4. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatta hiç bukadar zor durumda hissetmemiştim kendimi..uyuyamıyorum bile.biliyorum eğer dönersem aynı şeyleri yapıcak ve eminim diğerlerine de yalvarıyordur.yanlız kaldı

5. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada senin durumunda kötü..üzüldüm gerçekten

6. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

en kısa zamanda kurtulmaya bak,öle bi insandan fayda gelmez bence.

8. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın..tşkr ederim saolasın..bu gönül işleri ne zor şeyler yaa..

9. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

:D kesinlikle çok zor,bende 22yaşındayım ve daha bu yaşa kadar insanların her türlüsünü gördüm.kesinlikle kimseye güvenmemeyi öğrendim.ve bi insan bir kez hata yapıyorsa huylu huyundan vazgeçmez hesabı sürekli yineleyecektir hatasını,ve bu alışkanlık olur ilerde.eğer ciddi düşünür ve evlenirsen (ki açıkcası sanmıyorum onun öyle bi niyeti olduğunu,4kişiyi idare etti yazmışsın) sonunda üzülen sen olursun.sen öğrenci halinle ona maddi destekte bulunuyorsan evlendiğinizde o yatar sen çalışırsın.iyi düşün karar ver bu ilişki sonunda seni kesinlikle üzer.gönüle söz geçmiyo ama geçirmeye çalış,sonradan üsüleceğine şimdi üzül.umarım herşey gönlünce olur..

10. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru söylüyorsun..ben ondan uzak kaldıkça peşimi bırakmıyor işte..zaten herzaman bana sen çok salaksın çok safsın diye hakaretler ederdi..bir ay ortadan kaybolup geri gelirdi..evet tam 4 kişi benimle beraber 5 kişi çok korkunçççç:) özgüveni olmayan bir insan işte,kişiliksiz ve karaktersiz..yine de ona karşı içimde ne kin var ne nefret..Allahım güç ver bna

11. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde onun gururunu incitmek istiyorum..böyle bir insanın gururuda incinmez kanımca..

12. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende onun gururunu incitmek istiyorum..bi ders vermeliyim..böleside anlarmı ki

13. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen üzülme boşver kaybeden üzülsün yalvarmalar falan bunlar hep hikaye öylesinden kimseye hayır gelmez.

14. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım boş ver geleceğini bi karektersiz için mahvetme daha gençsin eminim karşına senin kıymetini bilen birileri çıkar...İnsan gönlüne söz geçiremiyor evt ama mantıklı düşünüp ondan kurtul huylu huyunu terk etmez onun yakarışlarına aldanma yoksa o kazanır sen kaybedersin...

15. kelebekk

kelebekk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısınız belki zor ama zaman herşeyin ilacı,çok tşkr ederim duyarlı olup bana yardımcı olduğunuz için..

Lütfen biri bana akıl versin!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. Akıl verin lütfen

Akıl verin lütfen

yardım edin lütfen açtığım başlıktaki konuya hiç bir melek cevap vermek istemedi sanırım konuyu silmek istiyorum bu kouda yardım edin lütfen
  3. Lütfen bana akıl verin lütfen :(

Lütfen bana akıl verin lütfen :(

ilk önce hepinize meraba uzun bir süredir takip ediyordum geçenlerde üye oldum ve şimdi size bir sorunumu paylaşcam lütfen bana akıl verin... Konu şu benim 4 senelik sözlüm var birbirimizi çok seviyorduk benim ugruma ailesini karşısına aldı tabi bende emek gösterdim 4 sene boyunca herneyse biz bunla agustos ayından beri ayrıyız bi takım sorunlar oldu o ora bir kızla çıkmaya başladı ve...
  4. biri bana bi akıl versin

biri bana bi akıl versin

Arkadaslar mrb ben 4senelik evliyim esim bni son 6 -7 aydir aldatiyodu yakaladim bi cok seyi affettm ve 2hafta oncede bu aldatmalarin 6-7 aylik deil 4 senedr oldugunu ogrendim biz sevgiliyken da yapmis ne yapacagimi bilmiyorum bidaha yapmicam degiscem dio ama ona inanmiyorum ve gram güven yok icimde surekli bi suphe icindeyim sizce ne yapmaliyim...
  5. Eşinden ayrılanlar lütfen akıl verin bana

Eşinden ayrılanlar lütfen akıl verin bana

Ben 25 yaşındayım bir kez evlendim ayrıldım çocuğum yok.. sevdiğim bi adam var gerçekten seviyorum onu 33 yaşında oda iki çocuğu var annesinde kalıyorlar ailemin tepkisini merak ediyorum izin vermezler arkadaşlarimda salakmisin çocuklu adamla evleniyosunDiyorlar ama dul bi bayan olarak ikinci kez evlenince çok dusunmek lazım bide benim gibi dul olmasi daha iyi ilerde başıma kakma durumu olmaz...

Sayfayı Paylaş