gebe
  1. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen biri beni duysun

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında gulsumelifbas tarafından paylaşıldı.

üye resmimi daha halen koyamadım hata oluştu diye yazı çıkıyor

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: lütfen biri beni duysun
    slm gülsüm lütfen şifreni bana pm şeklinde gönderirmisin ? bakayım hemen

3. mutsuzum

mutsuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

slm merhaba ben sohbet edecek bayan arkadaş arıyorum benimle sohbet etmek isteyen var mı

4. Mavi_Melek

Mavi_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gizemli melek

ImageShack® - Image Hosting

Bu linke PC'NDEKİ FOTOYU GÖZATTAN YÜKLE VE UPLADA BAS YÜKLENEN FOTO ORDAN ÇIKAR FOTONUN SÜTÜNE MAUSENLE SAĞ TIKLA ÖZELLİKLER ÇIKAR ORDAKİ LİNKİ KOY GRAFİK EKLEYE KOY

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

arkadaşım burdaki herkes bayan zatenn aramana gerek yokk bir derdin varsa hepimizle paylaşabilrisinnnn..hepimiz bir bayan olarak seni dinelrizz birmiz hepimiiz içinn hepimizz birimiz içinnn:training1::training1::):seker:

lütfen biri beni duysun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duy beni anne!!

duy beni anne!!

Gözüme sabun kaçtı Anne!! Küçüğüm daha, bodrum katı evimizin, kibrit kutusu kadar banyosunda, yeşil bir leğende yıkardın beni Anne. Bazen haşlar bazen de dondururdun. Çığlığı basardım “yandım anam”.Kızardın, kırmızı maşlafa ile küt diye vururdun kafama. Sabun kaçardı gözüme. Mızırdanıp dururdum. Sense “iyidir sabun kaçması göze parlaklık verir, mikrobu kırılır gözünün” der teselli ederdin....
  2. Orhan Gencebay - Duyun Beni

Orhan Gencebay - Duyun Beni

Ağla gözlerim ağla zamanıdır Aşkımın şimdi son baharıdır Bu yağmur bu rüzgar bu fırtına Gönlümün isyanı feryadıdır Ey sevgilim ey kaderim Ey bu dünya ümitlerim Duyun beni duyun beni Beni benden siz çaldınız Simdi yalnız bıraktınız Verin beni verin beni Ne baharda neşe Ne gözümde yaş kaldı Aşkın matemine sarin beni Alın beni Bu aşkın hikayesi böyle bitti Yoksulluk beni benden senden...
  3. Duy Beni!!!

Duy Beni!!!

Kuytularında kaybolduğum şehirden sesleniyorum sana.. Duy beni!! Dilimin ucunda öbek öbek sevdalar biriktiriyorum sana nice zamandır.. Paslı avuçlarımdan yedi iklim döküyorum köprü altlarında titreyen kışların üzerine.. Nedense hala titremekte ellerim,ip üstünde acemi cambaz gibi... Tutuversen elimi aşka çağırırcasına ve durdursan kalbim hariç bedenimdeki tüm...
  4. Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü Hakan Altun Duy Beni şarkı sözleri Hakan Altun Duy Beni şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Olmadı olmuyor senden sonrası Çok kan kaybediyor gönül yarası Her gece artıyor aşk sancıları Aşkı harcıyoruz farkında mısın Duy...
  5. Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

Benim Neden Bebeğim Olmuyor Diyenler Lütfen Bir Göz Atın

neden çocuğum olmuyor neden bebeğim olmuyor Her kadın zamanı gelince doğal bir içgüdü olarak bebek sahibi olmak ister melekler :) Bu doğanın bir kanunudur. Ancak ne yazık ki gerek genetik, gerekse çevresel sebeplerle bazı kadınlar hemen gebe kalamazlar. Uyugn bir süre geçmesini bekledikten sonra çiftler bir doktor kontrolünden geçmeli ve gerekli tetkiklerin ardından gerekiyorsa tedavi...

Sayfayı Paylaş