gebe
  1. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen cevap hamilelik olabilir mi?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında tosbia tarafından paylaşıldı.

hiç belirti olmadan hamilelik öncelikle merhabalar.konuda ayrıntıya girdiğim için özür dilerim ama açık açık yazmak istedim.temmuzun başında nişanlımla birlikte olurken popomun üst kısmına boşaldı hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerim duzensiz oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.fakat bu ay 1-2 günlük bir gecikme yaşadım.sorum şu geçen ay gördüğüm adet ilactan dolayı olmuş olabilir mi yani geçen ay hamile kalmış buna ragmen ilaç kullandığım ıcın normal mıktarda adetımı gormus olabılır mıyim?üstelik böyle bir boşalmaya ve adet görmeme rağmen hamile kalmış olabilir miyim?hiç bir hamilelik belirtisi yaşamadım. bulantı vb. lutfen soruma acil cevap bekliyorum.sımdıden tesekkur ederım

2. tosbia

tosbia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tecrübeli olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum lütfen yardım edin arkadaşlar

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu kadar merak ediyorsan ve kendinden emin değilsen bir gebelik testi al canım.Ondan da emin olmazsan kan testi yaptır sağlık ocağında.Ama anlattığın şekilde bi gebelik olması çok zor.Ama korunmadan yani prezervatifsiz ilişki yaşadıysanız o zaman yine de risk var.

4. elif1996

elif1996 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaslar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım et ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı ve asıl sorum şu:bugun adetımın gecmesının 4.gunu kan testı yaptırmaya karar verdım ve bugun sabah kan testı yaptırdım durum negatıff :KK43:(( doktor bana yok gebelık dedı degerımı sordum bana 0 deyıp gnderdı her 2 testımde mı yanlıs ve 1 hafta sonra gel adet olmassan belkı kucuktur kana gecmemıs olabılır dedı eve geldım ve yaptıgım testlerden degılde eczaneden degısık bır marka aldım ve tekrar yaptım durum cok cok sılık olan bır cızgı var gibi boyle bıse olabılır mı bbgn cok kucukse olur dıolar..lutfen yardımcı olun arkadaslar

[IMG][IMG]

sızden de bılgı almak ıstıyorum smdıden cok tsk ederm

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Evde yaptığınız testin kullanma talimatında ne kadar beklemeniz gerektiği yazar. 5-10 dakika gibi.Plano testleriniz pozitif hcg testiniz negatif.Net ve doğru sonucu hcg testi verir.Geç döllenme gibi durumlarda gebelik her iki testte de çıkmayabilir.Ama hcg değeride bu durumda da bilgi verir.3 gün sonra mensiniz gerçekleşmez ise hcg testini tekrarlayın ve sonuca göre hekime görünün..

elif1996 bunu beğendi.
  6. elif1996

elif1996 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    tsk ederm ben 3 teste de 5 dk ıcınde gordum cızgıyı sılık olarak zaten 5 dk ıcınde dıo 30 dk dan sonrasıını dkkate almaın dıo bende almadım durdukca sılıklık daha bır belırgınlestı eczacı falan gordu arkadaslarım sok oldular czıg var dıolar 3 teste yanılmaz dıolar kesınlıkle dr bole yapmıs bazı benzer durumlarda bazı kısılere para ıcın dıolar ama anlamadım bıde bana 1 hafta sonra yıne gel olabılırısn hamıle dıo cok garıp durumdayım

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim elif hanım.Düşük ihtimalde olsa şöyle bir durum da söz konusu olabilir.Testi yaptığınız kliniğin cihazı bozuk olabilir.Hekimlerin kazancı iyi hiç bir hekim böyle ucuz yollara başvurup insanalrın hayallerini yıkmaz.Ama siz kafanızdaki acabalar için başka bir hekime daha görünebilirsiniz.Sizin durumunuzda olan ve aynı soruyu bana yönelten bir bayanın gebe olduğunu öğrendim.Bu çok nadir bir durumdur.Sorduğunuz soru ile alakalı hiç bir kaynak göremezsiniz.Lakin dediğim gibi bu durumla ben karşılaştım olabilir diyorum.Size tavsiyem 3 gün sonra hcg testini tekrar yapmanız.

elif1996 bunu beğendi.
  8. elif1996

elif1996 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    cok cok tskler ıns yazınız bana umut verrdı ıns oledır cok gzl acıklamıssnz ama dr bı kac kısıye de bole seyler yapmıs ben ozele gdıcektım ama gtmedım ddm kan testı degıl mı yanı ne olacak ama keske ozele gtseydım

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim elif hanım.Şimdi derin bir nefes alın ve stres yapmayın.Sabırla 3 günü bekleyin.3 Gün sonra yapacağınız test sonucunu bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.Sizin durumunuzdakilere ışık olması açısından.Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum,sevgiler..

elif1996 bunu beğendi.
  10. elif1996

elif1996 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    tabıkı paylasırımm seve seve :) ıns cok ıstıyorum bnde ıns bu ay tutmustur beyza hanım :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah elif hanım hayırlısı ile dualarım sizinle :)

elif1996 bunu beğendi.
  12. elif1996

elif1996 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
lütfen cevap hamilelik olabilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik olabilir mi?yardım

hamilelik olabilir mi?yardım

melekler mekanı gebelik merhabalar 2 ay önce nişanlımla birlikte olurken popomun arka kısmına boşalma yaşamıştım hemen yıkanıp temizlendim.olaydan sonra aynı ay içinde adetlerım duzensız oldugu için farlutal isimli ilacı kullanarak normal adetimi gördüm.bu ay yine düzensizlikten dolayı aynı ilacı kullandım biteli 9 gün olmasına rağmen hala adet görmedim.böyle bir ilişkiden ve bir kez...
  2. HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

HAMİLELİK OLABİLİR Mİ yardimmm;(

Merhaba arkadaşlar ben ayin1den beri yani adet bitimindeki ilk ilişkiden beri bel ve klasik agrisi cekiyordum dun itibari ile agrilarim hafifledi vajina kasintisina ve beyaz akintiya dönüştü bu hamilelik belirtisi olabilirim?adet görmeme 4gun var henuz
  3. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  4. hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum adetime 3 gün var goguslerim 1 haftadir icinde taş varmış gibi sert vede sizliyor yururken bile.Kasiklarimda da batma oluyo belim ve bacaklarım agriyir lakin akintim yok bundan bi 5 6 gun once yumurtlamadan 6 gün sonra pembemsi bi akıntı peceteye geldi lakin devam etmedi bitti şimdi de kasklarda arar ara batmalar oluyor acaba hamile olabilir miyim...
  5. Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Üstüne görme olabilir mi ? Yardım lütfen

Hanımlar merhaba Aranıza yeni katıldım umarım konuyu doğru yere açmışımdır 8 buçuk aylık evliyim, uzun zamandır bebek istiyoruz. En son reglim 6 aralık tarihinde gerçekleşti gecikme üzerine ocak ayında doktora gittim fakat ultrason da gebelik goremedi beta HCG ise 2.0 çıktı doktordan 6 gün sonra lekelenme seklinde kahverengi akıntı oldu ve 4 buçuk 5 gun gün sürdü hala regli olmadım herhangi...

Sayfayı Paylaş