gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen cevaplayın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba bizim bebek şekerlerimiz hazır fakat üzerine ne yazacağımız konusunda karar veremedik hoşgeldin bebek yazsak fazla klasik olacak lütfen bizi bilgilendirin

lütfen cevaplayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cevaplayın bakalım :)

cevaplayın bakalım :)

Bu soruları cevaplayın bakalım :) Yüzmek zayıflatıyorsa balinalar nerede yanlış yapıyorlar? Süper yapıştırıcı herşeyi yapıştırdığı halde niçin içinde bulunduğu tüpün iç çıdarlarını yapıştırmamaktadır? Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz? Niçin falcıya gitmeden evvel randevu almak gereklidir? Geleceğimizi bilemez mi? Eğer bugün hava sıcaklığı 0 derece ise...
  2. cevaplayın bakım

cevaplayın bakım

Aşağıdakilerden hangisi uykusu gelmiş olabilir hadi bilin bakalım süreniz başladı Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.Orjınal boyut 800x428
  3. HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ?  Mutlaka cevaplayın lütfen

HANGİSİ OLMAK İSTERDİNİZ? Mutlaka cevaplayın lütfen

O KADIN O kadın sizin kocasıyla aldattığınız kadındır. O kadın sizin kocasıyla hiçbir şey yapmadığını sandığınız kadındır. O kadın sizin hiçe saydığınız kadındır. O kadın sizin kıskanmadığınız, ama kocasını başka sevgililerden kıskandığınız kadındır. O kadın kocasının çamaşırını yıkayan, ona emek veren, çocuk doğuran kadındır. O kadın kocasını tertemiz giydirip başka kadınlara hazırlayan...
  4. Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Hemen Cevaplayın Lütfen :(

Ben bu sene üniversite tercihlerimi yaptım bu sene yarleştm ama gtmedm seneye bi yere yerleşme şansı düşüyormuş hatta 2 yıllık bile gelmezmiş öyle bişey olabilir mi acaba ya :( ??????
  5. lutfen cevaplayin

lutfen cevaplayin

Merhaba, ben size bir şey sormak istiyorum. 18 Haziranda nisanlimla birlikte olduk ama iki saat sonra ertesi gün hapini ictim. Ilk kez olduğu için kanamam birkaç gün sürdü. 28 haziranda yani olmasi gereken günde regl oldum ama 2-3 gün sürdü normalde 5 güne kadar azalarak devam eder ve biterdi. Bu ay ise 2 gün gecikti ama şehir değiştirdim ve yeme içme duzenime kadar birçok sey değişti sizce...

Sayfayı Paylaş