gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

mini mini ikiz yeğenlerime öğretmeni eğri yazıyor diye saçını çekmiş. diğeride fırça yemiş. gerekli yerlere mail attım telefon görüşmeleride yaptım ama; okuldan soğutmaktan başka bişey yapmaz bunlar sayın öğretmenler. Okumayı öğrenmeyi okulunu , öğretmenini sevmeyen bi öğrenciden ne bekleyeceğiz sonra***:hmm:

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın***
    evet handancım sana sonuna kadar katılıyorum çocuk sevmiyorsanız neden onların geleceğini karartıyorsunuz neden psikolojilerini bozuyorsunuz lütfen sevdiğiniz ilgi alanlarına yönelin geleceğimizi karartmayın.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

sana desteğin için teşekür ederim. kaç kişi okumuş ama yorum yapmamışlar. yorum yapmak zorunda değiller ama bu konu çocuklarımızı ilgilendiriyor. kayıtsız kalmamalıyız yani.

4. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok doğru söylemişin.insanlar bilinçsizce meslek seçimi yapıyor artık ve sonuçları da bunlar...zavallıların ne suçu var ki?ilerde bizlerinde çocukları aynı şeyleri yaşayabilir.insanlar bilinçli değiller bir çok konuda.
    teşekkürler...

5. BaLbAdEm

BaLbAdEm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öğretmen herşeyden bi anne yada babadır bişileri öğretirken şevkatide katarak yapmak gerek..sonuçta çocukları onlara emanet edioruz sabır gösteremeyeceklerse yapmasınlar bu işi

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet handanca canım haklısın evlatlarımızı oraya gönderme sebebimiz belli anneden sonra 2.sırayı öğretmenler alır bunu düşünüp ona göre hareket etmeleri gerekir ki aileden ve öğretmenden alınan eğitim çok önemli

Lütfen Çocuk sevmeyen İlköğretim yada anaokulu öğretmeni olmasın*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğun Anaokulu Seçimi

Çocuğun Anaokulu Seçimi

Yaşamın ilk altı yılı, bireyin gelişimde büyük bir öneme sahip. Bu dönemin en etkili şekilde geçmesi ancak çocuğunuz okul öncesi eğitimle tanıştığında gerçekleşiyor. Anaokulları ve yuvalar size bu imkanı sunan kurumlar olarak karşımıza çıkıyor. Siz de çocuğunuzu anaokuluna göndermeye karar verdiyseniz, aklınıza gelen ilk sorular şunlar olmalı: - Çocuğumu hangi okula göndermeliyim? - Okul...
  2. Çocuğunuz anaokuluna hazır mı?

Çocuğunuz anaokuluna hazır mı?

Uzmanlar; çocuklarını anaokuluna göndermeyi düşünen annebabaların, öncelikle onların şunları tek başlarına yapıp yapamayacağından emin olmalarını istiyor: * Giyinme, yemek yeme ya da el yıkama gibi işleri tek başına yapabiliyor mu? * Çantası veya ceketi gibi özel eşyalarına sahip çıkabiliyor mu? * Kendi başına çalışabiliyor mu? * Kendisinin, anne ve babasının adını-soyadını ezbere biliyor mu?...
  3. anaokulu dönemi çocuklarda eğitim

anaokulu dönemi çocuklarda eğitim

( 26 Haziran 2006 - Umutlar Sönmesin Rehabilitasyon Merkezi ) Çocuklarımızda oturma alışkanlıkları, çevresel faktörler, beslenme alışkanlıkları ve psikolojik faktörlere bağlı olarak gelişebilen bir takım postüral bozukluklar erken tespit edilebilir ve tedaviye bile gerek kalmadan bir takım önerilerle düzeltilebilir. Önlem alınmayan durumlarda ise bu bozukluklar kalıcı birer vücut bozukluğuna...
  4. anaokul öncesi çocukların hazırlığı

anaokul öncesi çocukların hazırlığı

ÇOCUĞUN ANAOKULUNA BAŞLAMADAN ÖNCE ÖĞRENMESİ GEREKENLER Kendisi hakkında bilgi... Ad, soyad Yaş Cinsiyet Telefon numarası Adres; evinin bulunduğu sokak ya da caddenin adı Kendi bedeninin kısımlarını ve adlarını bilme... Baş, yüz, saç, gözler, vb. Evdeki bazı eşyaların adları... Kanepe, yatak, kapı, merdiven, vb. Nesnelere dokunduğunda hissettiği duyuları adlandırma... Sert, yumuşak, ıslak,...
  5. en fazla anaokulu öğretmeni urfa'ya atanacak

en fazla anaokulu öğretmeni urfa'ya atanacak

anaokulu öğretmen şiirleri şanlıurfa hayat anaokulu urfa hayat şanlıurfa Çiçeği burnunda öğretmenler atanmaya devam ediyor...En fazla kontenjanı anaokulu branşında Urfa yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), okul öncesi öğretmenliği branşında alacağı 10 bin sözleşmeli kadro için müracaatları almaya başladı. Bayram boyunca devam edecek başvurular, 25 Eylül Cuma günü saat 12.00'de sona erecek....

Sayfayı Paylaş