gebe
  1. karamel123

karamel123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lutfen cok acilll

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında karamel123 tarafından paylaşıldı.

merhaba benim 19 yasim var 2 ay once sevgilimle surtunme yolu ile iliskiye girdik ve gobegime bosaldi ve ondan 1 hafta sonra yeniden ayni sekilde iliskiye girdik ama bu sefer bosalmadi ve o ay regl oldum ama garibdi hic bir aci falan yokdu ama kanama normaldi ustune gormus olabilirim diye internetde yazilar okudum ve ayni ay 3 tane gebelik testi yapdim negativ cikdi simdide bu ay reglimde 10 gun gecikdim hic bir belirti yok cok duygusalim ve arasira bulantim oluyor ve cok halsizim ve karnimin alti biraz siskin ve 5 tanede gebelik testi negativ cikdi ben hamile olmakdan korkuyorum sizce hamilemiyim?

2. karamel123

karamel123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve birde unutdum bu ayin 11-i ayni boyle surtumme yolu ile iliskiye girdik bu seferde bosalma olmadi ayni 19 u yaniama 3 gun once 5 tane test yapdim hepsi negativ cikdi birde boyle bir sey var cok duygusalim ama bazende cok neseli oluyorum ve sol yumurtaligimda ani haraketlerde agri var lutfen yardimci olun hanimlarrrr

Son düzenleme: 21 Eylül 2010
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında bu kadar takmana gerek yok karamel, gidip bir sağlık kuruluşundan kan testi ile hamile olup oolmadığını öğrenebilirsin. Bence hamile değiilsindir, gebelik psikolojisi ile bağzı şeylerin değiştiğini düşünmen gayet normal gibi geliyor bana.

Dediğim üzere çok şüphe ediyorsan derhal gidip kan testi ile hamileliğine baktırabilirsin.

Sağlıklı günler dilerim.

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Hamile oldugunu düsünmüyorum, arkadasin dedigi gibi bi kan testi yaptirabilirsin, bide bukadar takiyosan bidahaki sefer dogru düzgün korun yada baska bi cözüm bul ;-)

5. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    surtunerek hamıle kalınmaz cnm..bencede bır kan testı yaptır..

lutfen cok acilll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kafam cok karısık lutfen yardım

Kafam cok karısık lutfen yardım

Merhaba ınternette bılgı aranırken bu sıteyı buldum fıkırlerınızı soylersenız deneyımlerınızı cok mutlu olurum en son regl tarıhım 16 hazıran ve 5.gunu dogum kontrol hapı kullanmaya basladım ve 1 ay olmasına ragmen korunmadık bılmıyodum cunku doktorum 2 gun once dogum kontrol hapının ılk ay etkılı olmucagını belırttı 1 haftadır goguslerım ınanılmaz agrı,akıntı, ve sıddetlı mıde bulantıları...
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. lütfen acilll

lütfen acilll

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi...
  4. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  5. cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

Meraba lutfn bna yardimci oln 26 yasindayim ve 1'5 senelik evliyim 3 ay once yptrdgm testler sonucu bnde yumurta yetmezligi (hlk arasnda erkn menepoz bilinir) tehsisi kondu ama bir tesaduf doktr kntrolm sirasnda sag tarfta olusan bir folikur goroldu hmn tup bbk denemesine gecildi carsamba gunu yumurta toplndi ve sadece 1yumurtm vardi dollendi ve cuma gunu rahme yerlstrldi embriyo ama bn dun...

Sayfayı Paylaş