gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü Selam kızlar sizden Ebru Gündeş Unutamam Şarkısının sözlerini istiyorum lütfen bilen varsa bu şarkının sözlerini yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ebru Gündeş Unutamam Sözleri
    Ebru Gündeş Unutamam

Unutmadım unutamam
    Kara sevdam merak etme
    Yaşamaksa yaşadım lakin
    Canımın çoğu kaldı sende
    Pişman mıyım asla
    Güzelleştim yasla
    Sevmedim mi sevdim evet
    Senden sonra ihtirasla

Ama benim ciğerim yanar
    Ten oyalanır can kanar
    İki gözüm iki çeşme
    Haberin yok içerime içerime akar

Lütfen Ebru Gündeş Unutamam Şarkı Sözü yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü

Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü

Gittin, boynumu büktün Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm bilemezsin Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola dödüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş Elinde tuttuğun karar, bense sanık Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık Biraz kızıl, biraz mawi Yalnızlığın asil rengi Gün batmadan dönsen bari Keşke dedim, duymadın mı
  2. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  3. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  4. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!
  5. Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü lütfen!!!

Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen biriniz bana Ebru Gündeş İkimizin Yerine Şarkı Sözlerini yazsın kızlar.

Sayfayı Paylaş