gebe
  1. elasu

elasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen ekojen odak hakkında bilgisi olan varsa yardımcısı olsun :(

Konu, 'Gebelik' kısmında elasu tarafından paylaşıldı.

ekojen odak ekojenik odak ekojen nedir Arkadaşlarım merhaba ben 17 haftalık hamileyim bugün dr.a gittim ultrasonda doktorum bebeğimin kalbinde milimetrik ekojen odak gördüğünü söyledi.Böyle bir durumla karşılaşan oldumu acaba kızlar.Karşılaştıysanız neler uygulandı size acaba.En önemliside sadece bu durum için amniyosentez yapıldımı acaba.Şimdiden teşekkür ederim kızlar

Lütfen ekojen odak hakkında bilgisi olan varsa yardımcısı olsun :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bilgisi olan yardım etsin...

lütfen bilgisi olan yardım etsin...

3-4 gündür sabahları ağzımı çalkaladığımda resmen kan tükürüyorum.diş etlerim kanıyor.köpek dişimin diş etinde küçük iltihap gibi birşey oluştu. ağrı yok ama sabahları kan geliyor ve haliyle ağız kokusu.bulunduğum yerde diş hekimi yok.gitsemde hamilelik şüphesi var ilaç kullanamam. lütfen bu konuda bilgisi olan yardım etsin....
  2. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  3. Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Arkadaşlar Lutfen Yardım Witten Hakkında Bilgisi Olan Var Mı???????

Meleklerım Almanya Witten e gelin gıdeceğım ama hala oraya aıt tam bılgım yok oradan olan yada wıtten hakkında bılgısı olan bana yardımcı olabılır mı ?.....
  4. bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

bilgisi olan varsa paylaşsın lütfenn :/

kızlar ağzımın içinde sık sık ve uzun yıllardır aft denen yaralardan çıkıyor..Son zamanlarda acısı ve yaranın büyüklüğü arttı.Acısını dindirmeye ne yardımcı olur ?
  5. ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

ketojonik diyet hakkında bilgisi olan

selam arkadaşlar ketojonik diye bir diyet varmış iyi kilo verdiriyormuş bu diyet hakkında bilgisi olan yada bu diyeti yapan varsa bilgi verebilirmi acaba hakkaten kilo verdiriyormu nasıl bir diyet

Sayfayı Paylaş