gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Lütfen elinizdekilerle yetinmeyi bilin Lütfen ama

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Arzu ettiğinize ulaşamasanız da elinizdeki ile mutlu olmayı bilmelisiniz:D

:piha::piha::piha::piha:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bununla ilgili birşey daha var kargaya yavruşu şahan gibi gözükür diye :) ama denildiği gibi elindekinin kıymatını bilmek gereng :D:D

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Lütfen elinizdekilerle yetinmeyi bilin Lütfen ama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elimi bırakmayın lütfen!

elimi bırakmayın lütfen!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım,duygularım,acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım.Yine ağlıyorum... Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum.Lütfen;bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak geçmeyin....
  2. lütfen....!!!

lütfen....!!!

benim neden ismim üye listesine kayıtlııı değiillll..baktıım yokk..yardımcı olabilirmisiniz...
  3. ölen sevgili...! ( yorum yazmasanız bile lütfen okuyun )

ölen sevgili...! ( yorum yazmasanız bile lütfen okuyun )

aşkı için ölenlerin hikayesi GENÇ ADAM Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni aksam yedikleri değil,uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti. Aslında bunu yapmakta geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden,her gün bu tatsız uyanış bitmeli.’ Genç adam bunları düşünürken suratı şekilden sekile...
  4. kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen

kısa ama etkileyici aşk mesajları yazın lütfen

Ben galiba aşık oldum :D Ağzım kulaklarımda hani o derece :D Sevdiğim kıza mesaj atmak istiyorum ilk mesajım olacak ve ne yazacağımı bilemiyorum.Sizce ne yazsam? Şöyle etkili, kısa ama vurucu :D

Sayfayı Paylaş