gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen okuyun

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    İlgili konuya bu isteğinizi yazarsanız daha uygun olur. Hangi örneklerden bahsettiğinizi bu şekilde anlayamayız :)

lütfen okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen Okuyun,

Lütfen Okuyun,

silahsız 33 erimizin şehit edilişi LÜTFEN BU İSİMLERİ BAŞTAN SONA KADAR OKUYUN LÜTFEN.... İbrahim ERTEN (Konya) Mustafa YILMAZ (Konya) Erkan KAÇAN(Konya) Mevlüt ÖZKAN (Konya) Hilmi ŞAHİN (Konya) Ali ARAR (Konya) İlyas UYAR(Konya) Hüseyin ÇELİK (Denizli) Ahmet APAK (Denizli) Ercan ÇOBANOĞLU (Denizli) Mustafa KOÇANOĞLU (Denizli) Baki UMUTLU (Denizli)...
  2. Lütfen sesli okuyun :D:D

Lütfen sesli okuyun :D:D

I run each teen me? A wet each team. I run each make is tea your sun each. Higher team in each team. Catch bar duck each teen? On bar duck each team. Why high one why!
  3. lütfen okuyun arkadaşlar

lütfen okuyun arkadaşlar

arkadaşlar sizden bir ricam olacak nişanlım şuan hakkari otlucada asker dün gece ölümden kurtulmuş.. bunu duydugumdan beri çok kötüyüm belkide onu benim duaların kurtardı. onu o kadar çok seviyorumki ona zarar gelmesinden korkuyorum. lütfen arkadaşlar bütün askerlerimiz için bol bol dua edelim ve kuran bilenimiz varsada onlar için okuyalım. dualarımız onlardan esirgemeyelim. ilginiz için...
  4. Okuyunuz lütfen

Okuyunuz lütfen

Konu: OZELLIKLE SONUNU OKUYUNUZ LÜTFEN Sadece bu sabah için, içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim. Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim, gülümseyerek ne kadar yakistigini söyleyecegim. Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim. Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin...
  5. Lütfen okuyun........

Lütfen okuyun........

Beş yaşında idim. Rahmetli babaannem pirinç ayıklıyordu. Bir tane yere düştü. Babaannem eğildi, aramaya başladı. Sağa bakıyor, sola bakıyor, bulmaya çalışıyordu . Çocukluk iste, -Aman babaanne dedim. - Bir pirinç tanesi için bu kadar caba harcamaya, yorulmaya değer mi? Rahmetli ilk defa sertleşti bana karşı, öfkeyle doğruldu. -Sen oturduğun yerden ahkâm kesiyorsun, ' dedi. - Hiç...

Sayfayı Paylaş