Lütfen onerılerınızı beklıyorum....

canımm bnde çook asık suratlı çatık kaşlıyım bilmeden yapıyorum ama insanlar artık alıştılar bana :D:D sana diyecegim tek sey can çıkar huy çıkmaz zamanla seni tanıyan insanlar alışırlar böle bi huyun olduunuda sölersn :D:D

aylin valla aynı benimdee öyle yaa.. surat asmıyorum ama herkes noldu noldu deyip duruyo.. insanın yüz yapısı bu değişmiyo ki hahaha

bence de olduğun gibi görün canım mevlana ne demiş ya göründüğün gibi ol ya olduğun gibi görün mevlana demişse bi bildiği vardı yanii ama seni tanıyan zaten tanır ve aslında öyle olmadığını bilir tanımayanlarda bi zahmet tanımaya calışsınlar ön yargılı olmak ne kötü bişi yaaa sahte gülümsemeler yapacağına bırak doğal kal ve yüzün asık kalsın kime ne bundan demi

evet aynı sekılde sankı ben sureklı mutsuzum gıbı hız bıseyden tat almıyomusum gıbı yansıtıyolar sınır oluyorum sessız olmak cıddı durmak sucmu

nısanlıyım ve bazen kayınvalıdem bunu yalnıs algılıyo memenun olmuyomusum ya ben boyle bırı degılım aslında

MESAFELI VE CIDDI BI YAPIM VAR NE YAPMALIYIM BU MIZACIMI NASIL DEGISTIRMELIYIM NİŞANLIYIM VE KAYINVALIDEM YANLIS ANLAYABILIYO BAZEN BIKAC BISEY DUYDUM VE COK UZULDUM YARDIM ONERI VERIN :hemşire:

Canim bazi insanlarin yapisinda oluyo oyle sert gulmeyen bir surat. Kimiside basina ne gelirse gelsin hep hayata gulumuser bence kendin icin sen sakrak ol muzik dinle kitap oku hayati sev gulumse sevgini goster asik bi surati kimse sewmez anliyorum yapin bu ama once kendini sevmekle basla sonra hayati insanlari mesala ben asik gulmeyen bi surat istesem bile yapamiyorum buda benm elimde olmayan bisi esime bile dogru duzgun surat yapamiyorum bence kafana cok takma arkadsin sozlerine bakipta morelini bozma degisemezsin biraz mutlu olmaya calis hayat sevince guzel :D:D

herkese göre herkesin bir hatasi var ve herkes bir sekilde yalnis anlasila biliyor. sen kendin ol, ve kendi dogrularinla yasa.
herkese iyi olup iyi görünmek istersen, bir de bakarsinki sen sen olmaktan cikmissin. bilmem anlata bildimmi?!!

MESAFELI VE CIDDI BI YAPIM VAR NE YAPMALIYIM BU MIZACIMI NASIL DEGISTIRMELIYIM NİŞANLIYIM VE KAYINVALIDEM YANLIS ANLAYABILIYO BAZEN BIKAC BISEY DUYDUM VE COK UZULDUM YARDIM ONERI VERIN :hemşire:

canım boşver alışıyolar sonradan ben 3 4 yıl oldu aralarına greli.. alışkınlar ya suratımın asık olmasına bişeye güldüğümde benden çok mutlu oluyolar daha kıymetli oluyosun seni izliyolar sürekli memnun etmek için falan hahaha

Geri