gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Lütfen rüyamı yorumlarmısınız

Konu, 'C-D' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba; dün gece çok ilginç bir rüya gördüm hayırdır inşallah.
    gece uyumadan mutlaka dualarımı eder öyle uyurum.
    gece rüyamada bir akrabamızın doğum yaptığını gördüm. Kadın hamileymiş ve evinde kız kardeşi ona ebelik yapıyor tam doğum yaparken içeri giriyorum ve bebeğin ağlamasını duyuyorum ebelik yapan kadın bebeğin göbek bağını kesiyor ve bak bebeğimiz doğdu diyor. Ama bebek kızmı ekekmi bilmiyorum sonra kadın bana şu kandan alnına sürelimde şifa olsun diyor o sırada kapının önünde benim 3 yaşındaki yeğenim yalın ayak taşların üzerinde koşuşturuyo ayağın acıyacak diye kolundan tutuyorum o sırada uyanıyorum.
    çok merak ediyorum ve değerli yorumlarınızı bekliyorum lütfen rüyamı yorumlarmısınızzzzzzzzzzzzz lütfen.

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    eğer böyle bir olaya daha önce tanıklık ettiysen veya etrafında bu durumda olan biri varsa o senin rüyana girmiş zatn kan rüyayı bozar

Lütfen rüyamı yorumlarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyamda kağıt paralar gördüm yorumlarmısınız

rüyamda kağıt paralar gördüm yorumlarmısınız

Rüya gibiydi diyecem ama zaten rüyaydı :D Rüyamda kağıt paralar gördüm, o kadar çokt ki ne anlama gelir bu rüya acaba ?
  2. Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi gördüm yorumlarmısınız

Rüyamda kedi kovalıyordum.Normalde zaten kedi sevmem,rüyamda da kovalıyordum.Acaba ne anlama geliyor, yorumlarmısınız?
  3. Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Rüyamda Başbakanımızı gördüm yorumlarmısınız?

Ayyy inanılmazdı çok şaşırdım.Rüyamda Başbakanımız Recep Tayyip Bey tam karşımdaydı.Birlikte bir yerlere gittik hatırlamıyorum şimdi :D Acaba nasıl yorumlanır bu rüya ?
  4. lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

lütfen yorumlarmısınız? eğer yorumlarsanız çok sevinirim..

merhaba. ben dün sabaha karşı bi rüya gördüm. doğrusu bu rüya beni çok etkiledi yorumlaya bilirmisiniz? rüyamda benden küçük kız kardeşım arkadaşı ile birlikte bana bir yere gitmemi teklif ediyordu. bunun için trene binmem gerekiyordu. ancak bən biraz naz yapıyordum çünki hoşlandığım çocukta aynı yere gidecekti. neyse treni beklemek için tren istasyonuna gittim. tamda hoşlandığım çocuğun...
  5. RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

RÜYAMI YORUMLARMISINIZ

KANDİLDEN 1 GÜN ÖNCE GECE RÜYAMDA BİR KIZ BEBEĞİ VARDI BENİM DEĞİLDİ BU BEBEK AMA BEN BAKIYORDUM. SONRA DOĞUM YAPTIM BÜYÜK BİR ERKEK BEBEĞİ. NASIL OLUR DİYORUM İÇİMDEN HAMİLE DEĞİLDİM DİYE SORGULUYORUM. BEBEK O KADAR BÜYÜK Kİ YENİDOĞAN BEBEĞE BENZEMİYOR. ELTİM VAR (ŞUANDA HAMİLE) YAŞAMAZ BU BEBEK DER GİBİ Bİ İŞARET YAPIYOR. DOKTOR ÇAĞIRIYORUZ EVE. DOKTOR ÇOK SAĞLIKLI BİR BEBEK DİYOR. BENDE NE...

Sayfayı Paylaş