gebe
  1. eksenem

eksenem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardım bebeğimi kaybettim:(((

Konu, 'Gebelik' kısmında eksenem tarafından paylaşıldı.

30.uncu haftada katnımda bebeğim öldü sezaryenle alındı tekrar hamile kalıp bebeğim olsun istiyorum fakat doktor 6 ay beklememi söyledi benim gibi ölü doğum yapan varmı tekrardan bebek sahibi oldumu cvp larınıza çok ihtiyacım var etrafınızda 2 inci sezaryenla arka arkaya doğum yapan varmı bi sıkıntı yaşamışmı kendisi

2. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Canım çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm benim başımdan öyle bi durum geçmedi ama teyzem ölüm doğum yaptı 8buçuk aylıkken şuanda 4yaşında cici bici bi kızı var unutma her karanlık günün sonundan bi güneş doğar üzülme sakın rabbim tekrar yüzünü güldürsün inşallah herşey ALLAHtan unutma meleğim buarada aramıza hoşgeldin.Bi sıkıntın olduğunda bizimle paylaş unutma sıkıntılar paylaştıkça azalır.

Ciel bunu beğendi.
  3. Frozen3043

Frozen3043 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    canım benım cok uzuldum,bu durumu sevdıgım bır ınsan yasadı,ve 5 ay sonra tekrar hamıle kaldı,suan saglıklı bır kızı var,

Ciel bunu beğendi.
  4. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    canım gecmiş olsun herşeyde bi hayır vardır veren rabbim alan rabbim hepimiz yaşıyoruz bazı sıkıntılar bu dünyanın sonu deil bak hamile kalabiliyorsun bu bile dünyalara değer etrafımızda sebepsiz bu duyguyu yaşayamayan insanlar var o yüzden şükretmek lazım halimize.

guzmelegi bunu beğendi.
  5. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    hemde cok var canim .olu dogum yapip hamile kalan gorumcem uc cocugunuda sezeryanla oldu hic bi sorun yok sen biran once toparlanmaya bak.doktorun tavsiyelerine uy allah in izniyle gene olur bebegin

lütfen yardım bebeğimi kaybettim:((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  2. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  3. bebeğim dişmi çıkarıyor yardı edin lütfen

bebeğim dişmi çıkarıyor yardı edin lütfen

İlk diş bebeklerde diş çıkarma ishal yaparmı merhaba kızlar Normalde benim kızım çok uslu bir bebektir tam 3.5 aylık oldu geceeride çok rahat uyurdu ama bu 2 gündğr çok huysuz özelikle geceleri uyku saatleri geldiğinde Emerken mızmızlanıyor ayaklarını vuruyor memeyi çekiyor sürekli salya akıyor ellerini yumruk yapıp agzına sokuyor sizce erkenmi yada dişmi çıkarıyor ellerimi sürdüm ama...
  4. Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Bebeği ilk yıkama yardım lütfen

Kızlar yeni yeni ayaklandım bebeğimi evde allahtan kombi var sıcak ama ilk kez yıkayacağım ve bu benim bebeğim. Kayınvalidem yanımda yok. Benle eşim yıkayacak bugün karar verdik nelere dikkat edelim suyu kaç derece olsun. Dirsekle mi bakayım suyun sıcaklığına, hangi sabunu süreyim şampuan kullanayım mı ay heyecan yaptım. Lütfen ilk bebeğinizi nasıl yıkadınız bana yazar mısınız .Ama çabuk olun...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş