gebe
  1. ayşegül20020202

ayşegül20020202 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardım edin.... çok önemli...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşegül20020202 tarafından paylaşıldı.

bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aradığınız parça genelde düğün giriş müzikleri için de kullanılan, Fransız yapımı "Fanfan" adlı filmin de soundtracki olan Nicolas Jorelle'den "Valse" adlı parça. Sanırım siz de aynı sebepten arıyorsunuz :D:D

*Melek* bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Birşey daha, Dert Bölümüne açmışsınız konuyu, Allah bundan büyük dert vermesin hahaha

*Melek* bunu beğendi.
lütfen yardım edin.... çok önemli... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma...
  2. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş