gebe
  1. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında secreter tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben bekar bır bayanım ve ayın 1 ınde ılıskım oldu 6 sında adet oldum bugun ayın 22 sı ve hala adet olmadım gecen doktora gıttım ultrasonla baktı kasıklarıma ve hormonal bozukluk,az kist var dedı kan tahlılı ıstedı ve acıl ısım cıktıgından aldıramadım kanı.ama 12 hafta öncesıne kadar kasık agrılarımda vardı sımdı hıc yok.neden adet olamıyorum ? üstüne adet görmüş olabılır mıyım? doktor ultrasonda görebılır mıydı bu gebeliği ?

hatiss bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Çok ama çok küçük bir ihtimal bile yok diyorum. Zaten adetinizi olmuşsunuz. Lütfen sıkıntı yapmayın. Hamile değilsiniz. Hamilelik olayları eskisi kadar kolay değil. İnsanlar yıllarca uğraştıkları halde bebek sahibi olamıyorlar. Birinde ilişkiniz oldu ve siz 6 sında adet olduysanız bu mümkün görünmüyor, zira yumurtlama günlerinizede denk gelmiyor.

Panik yok hamiş değilsiniz.

Saygılar.

3. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok sağolun gercekten sevındırdınız benı :) ustune görme denen bırsey var acaba o mu dıyorum zaten hamılelık belırtılerı yok denecek kadar az .. 2 kez test yaptım nefatıf cıktı ve doktor dedı kı ıltıhap var ıdrarınızda ama en fazla 1 hafta gecıkırdı bu kadar cok gecıkmesı sık ıdrara cıkmam benı suphelendırdı acıkcası... ve orası 12 hafta degıl 2 hafta öncesı.. gögüslerimde hassaıyet,mide bulantısı fılanda yok

4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    secreter hanım sizde kist varmıs ve hormonol bozukluk demiş doktorunuz bu tip durumlar adet gecıkmesıne yol acabilir.o yüzden gebe diilsiniz merak etmeyın..ve stres sıkıntı yapmayın stres adet gecıkmesıne en büyük engeldir kendınızı etkılemeyın.korkulacak bi durum yok.

5. secreter

secreter Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kist bu kadar gecıkme yaparmı

6. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    kistler adet gecikmesi yapar bence doktor kontrolü altında olun derim

7. tülayx

tülayx Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamile olsaydın ulturasonda muhakkak cıkardı sen bence adet düzensiligi yasıyorsun kıstlerden dolayı birde hormonal bozuklukta düzensilik yapar

lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????
  2. acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

acaba hamılemıyım kızlar bakar mısınız lütfen ?

ben ekım 16 regl oldum 30 gunde bır regl oluyorum ve 30 ekım ılıskı yasadım hamıle kalmak ıcın bır hafta hergun ılıskıye gırdım suan regl donemıme 4 5 gun var ama kasıklarımda agrı var goguslerım hassasıyetlestı acaba hamılemıyım regl donemımın gecmesını beklıyemıyorum bıan once ogrenmek ıstıyorum ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz kan testı yaptırsam suan bellı olurmu
  3. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  4. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş