gebe
  1. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

lütfen yardım edin..! :(

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında asiruki tarafından paylaşıldı.

saç dökülmeleri deri hastalıkları saç diblerindeki yaralar

melekler benim saçlarım çok uzundu. aşırı dökülüyo ve de diplerimde çok ağrı var diye gidip kestirdim ama diplerimdeki ağrılar hala geçemedi :uhu: anneme baktırdım sivilceye benzer bişeyler var dedi. elimi vurdugumda çok acıyo ama bi yandan kaşıntı var ne oldugunu anlamadım :S eger bu konuda bilginiz varsa lütfen yardım edin ..
    mağdurum mağdurumda mağdurumm :uhu: :uhu: :uhu:

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ben bilmiyorum ama bir doktora görün cnm.. ALLAHIM sifa versin .. Kisa zamanda iylesirsin insALLAH

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ruki stresten olabilirr benimde olmuştuu alın bölgem saçlarımın içii bi doktora git diyecem ama sen bana gel hemen geçer :D:D

nese355 ve asiruki bunu beğendi.
  4. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    ​gelim zati yarın :D:D

5. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

yok gız bana gel annem sen bitlenmişsin atta okadar bitlenmişsinki kafanı yiyolar artıkın hahaha la vazgeçtim gelme baaaaaaaaaaa baaaaada geçer ayyyyyyyyyyyy hahaha BİTLİ RUKİİİİİ BİTLİ RUKİİİİİİ hahaha

asiruki bunu beğendi.
  6. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    canim gecmis olsun. bencede bir doktora görün. birde basörtülüsün galiba hep takiyorsan esarpi, hava almiyor da olabilir evde basi acik dolasmani tercih ederim. eger mümkünse...

asiruki bunu beğendi.
  7. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    guloooo ne biti biti tanımıyomuyuz sankim anam baktı bişey yok bikerem :hıh:

8. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

saol berfincim yaa :uhu: ben evin içinde açığım zaten sadece dışarı çıktıgımda örtülüyüm ve dışarıda pek çıkmıyorum yani örtülüden çok açık aslında saçım.. ama neden böyle oldu anlamadım :S

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

şaka kısssss ne biti KENE la o hahaha hahaha hahaha

10. emral

emral Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    asim mevsimden emin ol.. bende geçen sene bu zamanlar saç kökü ağrıması ve dökülmelerim oldu hemen hemen bir ay sonra geçti ve şimdi yine var ama sivilce yok yanlız.. bence telaşa gerek yok sanırım geçici:D:D

asiruki bunu beğendi.
  11. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    sampuanini degistir belki ondanda olabilir.

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aynı belirtiler bende de vardı, seboreik Dermatit hastalığından kaynaklandıgını öğrendim,sakın kaşımayın ve hemen bir cildiye uzmanına görünün, en büyük sebebi stres, size uygun şampuanları kullanamaya başlamak zorundasınız, ama tam teşhis için yine de mutlaka doktorunuza başvurun, geçmiş olsun..

asiruki bunu beğendi.
  13. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43

çok teşekkür edirm

lütfen yardım edin..! :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin !

Lütfen yardım edin !

arkadaşlar kısa kesicem. ben deli gibi mert die birisine aşığım bunla 7 ay cıktım. ama 7 ay sonra murat die birisi yüzünden ayrıldık. mert, muratla aramda herhangi bi ilişki olduugnu snanediyodu o yüzden mert benden ayrıldı.aradn 3 ay gecti ben bunla ne konuşabildim nede görebildim. mert benim bi arkime ben kaderi hiç sewmedim dmeiş ben bunu duyunca bittim tabi sonucta merte aşığım. her nese...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş