gebe
  1. siyahinci4705

siyahinci4705 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lutfen yardım edın:(

Konu, 'Gebelik' kısmında siyahinci4705 tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar yenı uye oldum 25 ekımde adet oldum 2 gun adet gunlerımde hıc sapmaz adetım bıttıgı halde karın boslugumda agrı tek taraflı oluyo sıskınlık gaz kramplar bas agrısı dayanamıyorum artık test yapıyorum negatıf cıkıyo bu sekılde hamıle kalan varsa yardıcı olabılırmı :(:hail:

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    neden kan testi yaptırmıyorsun? en garantisi o.

lutfen yardım edın:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lutfen

yardım lutfen

resım mesaja nasıl eklenıyor bır turlu beceremedım yardım edermısınız
  2. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  3. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  4. Hamilemiyim lutfen yardım edın

Hamilemiyim lutfen yardım edın

merhabalar sevgılımle surtunme yoluyla bırlıkte olduk normalde 12 sınde regl olmam lazımdı ama 5 gun gecıktı(normalde 27 gunde oluyordum ılkdefa boyle oldu ). ama belırtılerının hıc bırını yasamıyorum sık sık wc ıhtıyacım olmuyor goguslerde bı degısıklık yok ama korkuyorum sızce hamılemıyım
  5. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş