gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen yardım edin :(

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar
    ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde tam bitmişti neden böle oldu anlamadım bu gün adetim biteli üçüncü gün ve kanama kahverengi şeklinde devam ediyo korkuyorum acaba yara ffalan vardı onun etkisimi :S anlayamadım lütfen bilen anlayan varssa yardım etsin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konuda kesin bilgi edinmek için, kesinlikle uzman bir hekmie gitmenizi öneriyoruz.

Geçmiş olsun...

lütfen yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin !

Lütfen yardım edin !

arkadaşlar kısa kesicem. ben deli gibi mert die birisine aşığım bunla 7 ay cıktım. ama 7 ay sonra murat die birisi yüzünden ayrıldık. mert, muratla aramda herhangi bi ilişki olduugnu snanediyodu o yüzden mert benden ayrıldı.aradn 3 ay gecti ben bunla ne konuşabildim nede görebildim. mert benim bi arkime ben kaderi hiç sewmedim dmeiş ben bunu duyunca bittim tabi sonucta merte aşığım. her nese...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş