gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen yardim...Imza

Konu, 'Çöplük' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Çoğu zaman çorbama kinimi doğrar, öfkemi kaşıklarim...

bunu ayni bu boyutda ve renkde benim imzamin en alt sag kösesine ekleyebilirmisiniz ben beceremedim.....

Simdiden cok tskler...

Lütfen yardim...Imza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. LÜtfen Yardim Edİnnnnn:)

LÜtfen Yardim Edİnnnnn:)

Kizlar Yaa Bana Bİ Yardim Edİn LÜtfen.bİz GeÇenlerde Annemlerİn OlduĞu Apartmanda Çok Uygun Fİyata Ev Bulduk.benİm İŞyerİmede Çok Yakin.ve EŞİmle Almaya Karar Verdİk.bu Arada EŞİm İŞİ GereĞİ Seyahat Etmek Zorunda Kalabİlİyor Ve Ben Bu GÜnlerde Zaten Hep Annmelrde Kalirim.ve Bİzde Yakin Bİr Zamanda Bebek DÜŞÜnÜyoruz...sİzce O Evİ Almalimiyiz Çok Yakin Olmanin Bİr Zarari Olurmu.ben Kİmseyİ...
  2. yardıma etmeniz lazım lütfen

yardıma etmeniz lazım lütfen

melekler benim sorunum çok karışık. sevglm bi başka kızla beni aldatıyor.yardım etmeniz lazım lütfen ne yapmalıyım???
  3. acil yardim lütfen....

acil yardim lütfen....

benim bi arkadasim almanyada yasiyor ve tr de mardinde bi kizlka nikahladni almanyaya geldi... hic bir evlilik yasamadilar sedece vizenin cabuk olmasindan dolyai sade bir nikah.aile zoruyla olmus birsey..oralari bilirsiniz belki.. almanyaya geldiginde baskjasini sevdi ve ailesinin karsi cikmasiyla evden tasindi o tr deki kizdan bosanmak istedigi icin... bosanma davasi acti.. kiz ´150milyar...
  4. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş