gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Meleklerim yardımınıza ihtiyacım var sevgilim 2011de askere gidecek dün dilekçe vermeye gitti komutanla muhabbet etmiş MYO mezunu olduğunu falan söylemiş komutanda fiziğin de müsait sen uzman jandarma olsana demiş benimki istememiş tabi dağlarda duramam diye oda demiş ilçelerde oluyo falan benim hiçbir fikrimin olmadığı bir konu biraz araştrdm Ankarada 1 yıllık eğitim ve 6 ay staj var sonra astsubay oluyorlarmış hizmet süresi 15 yıl sanırım.Eğer bugün askeri hastaneye gidip muayene olmassa askerlik mayısa kalıcak.Sınavın başvurusu şubatta sınav ise nisandaymış hazırlanmak istiyor.Sizce doğru bişeymi yaptı bu meslek hakkında bilgi verin bana nolur.:((

2. Çeyrek gelin

Çeyrek gelin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evettt canım tam adamıyım ben beni nişanlım uzman astsubaylığa geçti şimdi bi sakınca yok bence evet sadece 4 yıllık zorunlu doğuda görev yapıcak bukadar sonra hep batıda yapıcak çok iyi bi meslek kaçırmasın :) canını sıkma benim babamda uzman çavuş biz ist. dayız ama 4 yıl zorunlu doğuda görev yaptık okadar

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısıysa olur belki kaderinde vardır :)

Lütfen yardım kızlar.(Asker eşleri bir bakınn) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker kızından güzel bir yazı ...

Asker kızından güzel bir yazı ...

Neden?Neden ben bu gurbet ellerdeyim? Neden burda dogdum,burda büyüdüm? Allahim isyan etmek gibi olmasin ama dayanamiyorum. Az önce koca bayragimi ellerimle bagrima basarak,Mehmetcigin söyledigi „Zap Suyu“ Siirini dinleyerek cama dogru yürüdüm... „Vatan & Bayrak“ diyor siirde. Oysa ben Vatanimdan uzak baska ellerdeyim. Bayragim özgürce dalgalanmiyor buralarda. Yabanci...
  2. lütfen yardım kızlar....

lütfen yardım kızlar....

transfer sonrası kahverengi akıntı melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...
  3. bir yardım edin lütfen !!!

bir yardım edin lütfen !!!

iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin...
  4. kızlar lütfen yardım!!!!

kızlar lütfen yardım!!!!

Merhaba aranıza yeni katıldım. 4 ay önce kalp atışı duyulmamasından ötürü bebeğimi kaybettim. Şimdi adetimi 4 gün geçti fakat sağ bacağıma kalçamdan inen bir ağrım var, sizce normal mi? Gene aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş