gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

lütfen yardım kızlar....

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

transfer sonrası kahverengi akıntı melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...

2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar bi fikri olan yok mu...

3. Allure

Allure Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim simdi beni yanlis anlama ama boyle tereddut yasayacagina
    gidip doktora bi kan testi yaptirsana hemen aninda alirsin cevabini.
    Ben kendi hamileligimi bile bilemedim bebegim ta 6 haftaligi gectikten sonra
    hamile oldugumu ogrendim baskasinin hamileligini nereden bileyim veya bilelim ki yani.

4. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    evet doğru söylüyosun ama bazıları hamile olsalar bile kahverengi akıntıları olurmuş ben doktordan geleli 1 hafta oldu zaten sadece merak ettim sadece kahverengi akıntı var hiç böyle olmamıştım belki böyle hamile kalan varsa diye merak ettim yinede sağol..

5. duyfer_2006

duyfer_2006 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ben hamile kalmdan son 2 ay reglim hep böyle oldu en sonuncusunda hamile kaldım inş sende tez vakitte bu güzel haberi alırsın

6. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    inşallah canım ya zaten böyle olmadım hiç..ama malesef adet olmaya başladım 3 gündür kahverengiydi ama başladı adet inşallah gelecek ay hamile kalırım...

lütfen yardım kızlar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

Gebelikten korkuyorum :( yardım lütfen kızlar..

adetim 15 gün gecikti gebeliğin ilk günlerinde kasık ağrısı hamileliğin ilk günlerinde karın ağrısı hamileliğin kasıklarda ağrı olurmu adetim 4 gün geçikti Arkadaşlar selamlar.ben izmirden katılıyorum aranızda.bu aralar canım çok sıkkın.sitemizi googlede araştırma yaparken buldum ve çok aydınlandım.ancak hala şüphelerim var.ilk olarak size ön bilgileri sunayım.. en son adetim 24 mayıstı.ondan...
  2. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  3. kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

kızıma isim arıyorum bulamıyorum yardım lütfen

Arkadaşlarım biraz önce oğluma isim aradığımla ilgili konuyu açmıştım ama yakın arkadaşımında kızı olacak oda isim bulamadığını söyledi bende bi konu daha açayım istedim. Acaba bu hususta bana yardım edebilir misiniz. Hem oğlumuza hem kızımısa isim arıyoruz bir türlü kafamıza yatan isim bulamadık. Sizlerden yardım bekliyoruz. Tşk.
  4. kızlar lütfen yardım!!!!

kızlar lütfen yardım!!!!

Merhaba aranıza yeni katıldım. 4 ay önce kalp atışı duyulmamasından ötürü bebeğimi kaybettim. Şimdi adetimi 4 gün geçti fakat sağ bacağıma kalçamdan inen bir ağrım var, sizce normal mi? Gene aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum.Cevaplarınızı bekliyorum.
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş