gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lütfen yardım melekler lütfen

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen yardım merhaba,
    ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu.
    şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibi ve çok endişelendim.lütfen bilgilendirin beni

tsh : 59,83
    ft4 : 0,946
    ft3 : 2,09

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Bu konuda size en güzel ve kesin cevabı dokdorunuz verebilir arkadaşım. Tetkiklerinizin sonuçlarını hekiminize göstermeniz, buraya yazıp ve beklediğiniz cevapdan daha iyi ve kesin bir bilgi olur :)

Sağlıklı günler dileriz...

Meleklermekani.com

CeMoŞ bunu beğendi.
lütfen yardım melekler lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lütfen melekler

yardım lütfen melekler

slm arkadaşlar, ben dantelli pike modeli arıyorum bana yardımcı olusanız sevinirim.:23:
  2. Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

Hamiş melekler yardım! Lütfen bakın!

decavit kullananlar hamilelikte decavit kullanımı gebelikte kullanılırmı Kızlar bana hamilelikte doktorun folik asit yanında verdiği vitamin hapınızın adı lazım yazarmısınız??? Bu vitaminleri kullanarak hamiş kalmayı başaran kişilerle tanıştım bende deneyeceğim :bebiss: belki Rabbim vesile eder:bebeğim: Şimdiden teşekkürler :)
  3. yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

yardım edermisiniz lütfen kızlar melekler

arkadaşlar ben kapalı bir genç kızım 19 yaşındayım.Bir oglum var ben saçımı sarıya boyatmak istiyorum pilatin sarısına arasına bal köpügü koyucam yanlız ben beyaz tenlıyım acaba bana yakısırmı çok kadınsı dururmu yardımcı olurmusunuz lütfen
  4. Lütfen yardım melekler :(

Lütfen yardım melekler :(

Merhaba arkadaşlar, Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz....
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş