Lütfen yardım melekler :(

gozdeee

Yeni Üye
Üye
Lütfen yardım melekler :(
Merhaba arkadaşlar,
Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz. ben bir süre önce parmağında bir yüzük gördüm, beklemediği bir anda tebrik ettim, yüzüğün hiçbir anlam ifade etmediğini söyleyip konuyu kapattı. 1-2 gün sonra büyük bir pişmanlıkla beni aradı, son zamanlarda çok hata yaptığından, o yüzüğü takmakla acele ettiğinden, annesinin benim gibi bir gelin istediğinden bahsetti. kızla ailelerin tanıştırdığını, yüzüğü de laf olmasın diye kızın ailesinin baskısıyla taktığını söyledi. Yapıcak bişeyim yoktu. yüzük olduğu süre yakınlık gösteremezdim. Arkadaş olarak kalıp görüşmeye devam ettik. En son ben duygusal bir dönemden geçiyordum ve beni teselli eden yine o oldu. Sonra duygusal anlamda bana yaklaştığını hissettim, bir annem bi de sen varsın şu dünyada dedi bi keresinde, artık yüzüğü de takmıyordu. bitti galiba, artık kendimi bırakabilir, ben de duygularımı açık edebilirim derken, bana bir ara o kızla evlenmek zorunda olduğunu söyledi. Ama ortada başına kalma gibi bir durum yok. Daha önce düğüne bir kaç gün kala evlilikten dönmüş ve düğün borçlarını ailesi ödemiş. bu yüzden şimdi istediğim kişiyle evlenemem, onların seçtiği kişiyle evlenmek zorundayım dedi. Sadık kalmicam belki ama evlenmek zorundayım dedi. Babasının sağının solunun belli olmadığından dengesiz bir tip olduğundan bahsetti, en çok da annesine zarar vermesinden korkuyor. Annesine karşı hassas olduğunu bildiğimden inanıyorum. Hala benimle görüşmek istiyor, benimse elim kolum bağlı. Onu ikna etmeye çalıştıkça, istemediği evliliğe doğru ittiğimi farkettim. Dua etmekten başka çarem yok, aradaki engeller kalksın istiyorum. Her şeye gücü yeten Allah'a yalvarıyorum uzun zamandır. Ama özellikle bu durum için edebileceğim dua ya da başka bir şey var mı? İstemediği bir evlilik yapmasına seyirci kalmak istemiyorum. Kendince fedakarlık yapıyor, ama sadece kendisini yakmıyor ki.. Çok çaresiz hissediyorum kendimi. Lütfen yardım edin.
crybr1.gif

canım öncelikle aramıza hoşgeldin. o kendi yolunu isteyerek yada istemeyerek çizmiş zaten. bir insan birini gerçekten ama gerçekten seviyorsa kimseye bakmaz sevdiği kişi ile evlenirdi. o senin sevdiğin kişi bazı şeylerin arkasına sığınıyor.buna benzer bir durumu şuan benim en yakın arkadaşımda yaşıyor neden sen fedakarlık yapıyorsun ki kimse kimseyle evlenmek zorunda değil ayrıca seni seviyorsa herşeyi bir köşeye atar seninle olur. bırak gidebildiği yere kadar gitsin sen sadece seyret. ayrıca sen onu istemediği evliliğe itmiyorsun ki o zaten kendisi seçmiş seni seviyorsa ikinci biri neden var aile baskısıymış şuymuş buymuş hepsi boş sevginin önüne kimse geçemez o da bir tercih yapmış ve diğerini seçmiş seni sevseydi diğeri olmazdı. sende kendi yolunu çiz arkadaşım boşver onu unutmaya çalış çok acı çekeceksin ama unuttuktan sonra herşey daha güzel olcak hayırlısı böylymiş de geç git Rabbim yolunuzu açık etsin.

cnm boşver ne yaparsa yapsın inanmıyorum hiç zorla evlendiğine.sen kendi yoluna bak.unutmaya çalış.o kendi yolunu çizmiş zaten.

Teşekkür ederim kızlar. Kafam gerçekten çok karışık. ben bu durum yüzünden hastalanıp, hastanelik bile oldum. çaresizlik duygusu çok kötü. Hala arıyo beni mesela, ama ben bi bahaneyle görüşmüyorum. Çok zor oluyo gerçi..

Teşekkür ederim kızlar. Kafam gerçekten çok karışık. ben bu durum yüzünden hastalanıp, hastanelik bile oldum. çaresizlik duygusu çok kötü. Hala arıyo beni mesela, ama ben bi bahaneyle görüşmüyorum. Çok zor oluyo gerçi..

sakın görüşme seni yedekte tutmaya çalışıyo.erkekler egolarını tatmin etmekten büyük haz duyarlar.dünyada tek o erkek varmıs gibi davranma kendi hayatına bak.elbet karsına biri cıkıcak ve şuan sevdiğin erkek için amnn buda kimmiş diceksin.

Seninle yasamak istedigi yarim kalan seyler vardir bence... hevesi bitince nasilsa evde bekleyene donucektir.. uzak durman gereken erkek cinsi anlican..

sakın görüşme seni yedekte tutmaya çalışıyo.erkekler egolarını tatmin etmekten büyük haz duyarlar.dünyada tek o erkek varmıs gibi davranma kendi hayatına bak.elbet karsına biri cıkıcak ve şuan sevdiğin erkek için amnn buda kimmiş diceksin.

yedekte tutmaya calısıyorsa eger demekki öbür kızıda sevmiyor. yani bir erkek neden yedekte tutar sevmedigi kızı!!!!!!!

yedekte tutmaya calısıyorsa eger demekki öbür kızıda sevmiyor. yani bir erkek neden yedekte tutar sevmedigi kızı!!!!!!!

sevmediği kız olduğu için yedekte tutar zaten.sevse neden yedekte tutsun.eğer sevseydi esas kız sen olurdun yedekte olan değil.istediğinde evdekine gitsin istemediğinde sana gelsin oh ne güzel.yok öyle bi dünya.kendini kullandırtma.çıkar hayatından o insanı ve yoluna bak.

Kızlar uzak durmaya çalışıyorum inanın çok zor oluyo.. Galiba o benim zaafım. Kendimi şu hayatta ilk kez bu kadar çaresiz ve güçsüz hissediyorum. Pazar günü düğünü var ve hala benimle görüşmek istiyo. En son geçen hafta görüştük, konuşacakları var gibiydi. Bana sen benim her şeyimsin dedi. Ben ona hep bu iş bitecek dediği için görüştüğümü söyledim, o da kurtulmaya çalıştım ama napim olmuyo işte dedi. Gene kafam karıştı, ama ben gerçekten yapabileceğim bir şey göremiyorum. Sadece şu çaresizlik hissi.. En son olmadı şehri terkedicem.. Aynı şehirde olmuyo, onun evlenip bir de çocuk çoluğa karıştığını göremem, görebileceğimi sanmıyorum daha doğrusu..

Geri