Lütfen yardım ! :(

ßurcuu

Yeni Üye
Üye
Lütfen yardım ! :(
mrb bi sorum olacaktı erkek arkadaşımla bi yakınlaşma yaşadık elime boşaldı ellerimi peçeteyle sildim fakat daha sonra wc ye gittim dolaysyla orgnıma dokundum acaba hamilelik riski taşırmıyım ? yardımcı olan herkese çok tşkkrler..

Burası zaten kadınların sorunlarını, sorularını, meraklarını konusmak ıcın kurulmus bır platform degılmı? İnsanları yargılamak yerine yardımcı olmaya çalışmalısınız bence! herkesin tercihi kendine ve kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok. Lütfen bunu da düşünerek konuşalım.

Bir sey olmaz canım. Hamıle fılan kalmazsın ama ıcın yıne de rahat degılse gıt bı test yaptır.

Burası zaten kadınların sorunlarını, sorularını, meraklarını konusmak ıcın kurulmus bır platform degılmı? İnsanları yargılamak yerine yardımcı olmaya çalışmalısınız bence! herkesin tercihi kendine ve kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok. Lütfen bunu da düşünerek konuşalım.

Bir sey olmaz canım. Hamıle fılan kalmazsın ama ıcın yıne de rahat degılse gıt bı test yaptır.
kusura bakma cnm bız burda yorumumuzu yazıyorum gerek ıyı gerek kotu bız yargılamıyoruzda acıyoruz cnm
bak ıçın rahatladım sımdı sen sımdı bu oglana bole yakınlasırsan 2 ay sonra adını cıkarır haberın olsun senı tum erkek arkadaslarına anlatır sole sole yaptım su kızla dıye o ona o ona derken sakız olur cıkar adın o***** yaa akıllıysan bırakırsın yok oglana guvenıyorum o ole bısey yapmaz dıyosan senın bılecagın ıs evlılk planı yapıyosanız ben karısmam bellıkı senı kullanıyo kendını kolla kızııııııım sonra bole korka korkaaaa gezersın hahaha

:tsk: yazıklar olsun bizim gençliğimize biz MÜSLÜMANız zina yapmak ne kadar suç neler çekeceğini biliyomusun öteki dünyada... ! bu dünyadan hiç korkma hamilede kalmasın ama bi daha böle şey yapma aklına öteki dünyayı düşün ateşi sonra ne yapcaksan yap !!! ben buna cahilllik bile demem.

anjelika burda yargi yok bi soru sormus bizde konu hakkindaki fikirlerimizi belirttik... bu yargiya girersede yargiliyorum ozaman...

özgürlük demek herkesle yataga girmek demek mi.. neden bu kadar cahillik ne icin...

Geri