gebe
  1. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında ruzgar01 tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim tüm insanlardan çıkarıp sonra oturup ağlıyorum.Bu ay aşılamada oldum fakat umutsuzluğumun önüne geçemiyor stresimden olumsuzluğumdan kurtulamıyorum internette araştırma yaparken 4444 tevriciye duası ile karsılaştım..İçime bir umut bir ışık doğdu nedense bu duayı tamamlarsam Allahım bu kez beni geri cevirmicek gibi hissediyorum.Amacım hiç birinize yük olmakta değil,sadece gercekten içinizden geliyorsa sadece 1tane bile benim niyetime duama yardım edip sizlerde bana yardımcı olursanız çok mutlu olur gercekten duacınız olurum. Rabbim herkese hayırlısıyla isteklerinde yardımcı olsun,nolur bana yardım edin onun şimiden adı hazır bir sürü hayalim var ama kendisi yok bu bana acı veriyor,ne huzurluyum nede mutlu.. hiçbirsey bana artık huzur vermiyor,en güzel şeyler bile bana kederden başka birşey vermiyor.lütfen allah rızası için desteklerinizi bekliyorum

AYŞEDEN, karakuzu ve sahile uzan bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ruzgarcim ben okuyabildigim kadar okur sana bildiririm cnm. Allah kabul etsin :)

AYŞEDEN ve ruzgar01 bunu beğendi.
  3. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    canım allah büyüktür sen içini gönlünü ferah tut ne zaman sevineceğin mutlu olacağın belli olmaz hep dua et bol bol
    hayırlısıyla tez vakiite gelir bebeğin

4. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    okuyan olursa okuduğu kadarını yazarsa konuma not alırımda 4444 oldumu diye bakarım çok saolun .(

AYŞEDEN bunu beğendi.
  5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    okursam yazarım canım olurmu ruzgarım yalnız gercek adınıda yazarsan sevinirim sana itafen göndereceğim için

ruzgar01 bunu beğendi.
  6. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    bende okurum rüzgar haber verrım yazarım buraya canım Rabbım ısteyen herkese sağ selamet evlatlar nasıp etsın canım hepımıze ınsallaaah

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    inşallah daha fazla beklemezsin cnım bu dua yardımcın olur bende okurum okuduğumd yazarıom buraya

8. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    benim adım gamze nickimin rüzgar olmasının sebebide doğmamış evladımın adı niyetlerimizi buna göre edebiliriz ,,hoş gerci adımı kısıra cıkaran akrabalarımdan belki birileride burdadır..Eğer burdaysanız aaa bu kesin bizim gamze diyorsanız evet benim yüzüme karsı söylemiosunuz hiçbirşeyi ama kısır falan değilim sorunum dahi yok ama olmuyor işte ne yazıkki olmuyor...Belki muradınıza erersiniz evet çok mutsuzum istediğiniz buysa suan çok mutsuzum eşimle de kötüyüz yeteri kadar mutlumusunuz bilmiyorum ama eğer burdaysanız emin olun size de tek duam allah yüreğinize göre versin

AYŞEDEN bunu beğendi.
  9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113

ruzgar01 bunu beğendi.
  10. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    canım rüzgarcım üzülme neolur..elimzde geleni yaparız canımmm

AYŞEDEN bunu beğendi.
  11. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    @karakuzu kardeşim şimdiden 50tane okumuş allah razı olsun allah ne muradın verse gönlüne göre versin inşallah

12. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    50 tane okudum ben simdilik mola verdim birazdan devam :)

ruzgar01 bunu beğendi.
  13. cansu8826

cansu8826 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bende 50 okudum rüzgarcım inş bitiricez 4444 taneyi bnm arkadaşım 1 sene bekledi 30 yaşındaydı çok istiodu 1 sene sonunda biz toplaştık 4444 tane yaptık okuduğumz ay hamile olduğunu öğrendi inş seninde olacak cnm hepimizi bebişleri olacak

ruzgar01 bunu beğendi.
  14. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun cansucuğumm

15. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    70 daha okudum ben ruzgarcim...

ruzgar01 bunu beğendi.
Lütfen yardımcı olun kardeşlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş