gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

lütfen yardımcı olunnnn

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

selam ben doktor önerisiyle serophen kullanıyorum..adetimin 8. ve 15. günleri arassında yine doktorumun önerisiyle ilişkiye girdim...adetimin 17. gününde de yani dün kahverengi lekelenmem oldu..bugunde yine aynısı kahverengi bi leklelenme..yumurtlama kanaması olsa yumurtlama tarihim geçti..böyle durumlar yaşayan arkadaşlar lütfenn bilginiz varsa bi fikir verin...şimdiden teşekkürler...adetime de 10 11 gün var....

2. cey82

cey82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm keske bır fıkrım olsada cvp verebılseydım kotu dusunme cnm

3. scs

scs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa arkadaşlar bnde yardıma ihtiyacım war bugün kan testi yaptırdım sonuç 76.80 düşük mü yaaa tehlikelimidir

4. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    :( yokmu böyle bişi yaşayan...

5. katkota

katkota Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gewezecim tabi bende emin değilim ama bildiğim kadarıyla yerleşme kanaması die birşey oluyor. 15inde ilişkiye girip 17sinde lekelenmem olduğuna göre belki bu tarz bişey yaşamışsındır.spermlerin içerde 48 saat yaşadığını düşünürsek... ama bence sen yine de doktoruna sor canım bu konuyuda. emin olmakda fayda var.çünkü beklenmeyen zamanlarda kanama ve lekelenmelerde tehlike görülebiliyor..allah korusun tabi cnm.

6. scs

scs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa arkadaşlar bnde yardıma ihtiyacım war bugün kan testi yaptırdım sonuç 76.80 düşük mü yaaa tehlikelimidir :(((( bişey söyleyinn nolurr

7. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    hayır cok dusuk degıl ama ıkı gun sonra tekrar yaptır cunku cıkan degerın ıkı katı olması gerekıyor ozaman....ınsallah bebegın tutunur tebrık ederım.....

8. scs

scs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canım inş tutunur yaaa ama belim çokk ağrıyo yarın yapacam test bakalım

9. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    insalla hamilesindir:):26:

10. scs

scs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileyim canım 76,80 di bugün yaptım 220,20 çıktı inş. tehlikeli deildir ve daha adetime 5 gün var:bebeğim:

11. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    tebrikler canim hayirli olsun hadi bakalim :::26::26::26:

12. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    ayyy tebrik ediyorum allah tamamına erdrsin sağ salim kavuş bebeğine canım..2;5 yıldır bende istiyorumm.bu ay bu lekelenme meselesi umudumu artrdı bu ay..umarım yerleşme kanamasıdr benmki de...sabrsızlanıyorum adetime bi hafta var...allahım nolur ümitlerimi boşa çıkarma....

lütfen yardımcı olunnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

MERHABA ARKADAŞLAR HEPİNİZİN ÖNCELİKLE DUALARINIZIN KABUL OLMASINI DİLİYORUM... SİTEYİ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM.... SİZE SORMAK İSTEDİĞİM ŞU: 7 AYDIR HAMİLELİK PLANLIYORUM... hER AY YAPTIĞIM TESTLER HEP TEK ÇİZGİ ÇIKTI. sONUÇ HÜSRAN TABİİ Kİ. YALNIZ BU AY YAPMIŞ OLDUĞUM TESTTE 2. ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI. iNANMADIM Bİ TEST DAHA YAPTIM O DA SİLİK ÇIKTI. ÇOK NET BELLİ OLMASADA BAKINCA BARİZ...
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş