gebe
  1. sezerilknur

sezerilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yardımcı olurmusunuz???

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sezerilknur tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben 1,5 yıllık evliyım. düzensiz adet görüyordum ama son 3 aydır düzenli adet görüyorum. bu ay adetimden 6 gün geçti hamilemiyım degilmiyim bilmiyorum adetime 7 8 gün varken kahverengi bir akıntı geldi oda sadece 1 gün sürdü. ve bunun dışında ise sadece alt karın bolgemde bıcak saplarmıs gıbı acı var . eger adet olsaydım benım adetimden 1 hafta once goguslerım dolgunlasır acırdı ama ole bıseyde olmuyor. test yaptım ama tek çizgi net dıger cızgı varla yok arası gıbı yada ben ole olsun ıstıyorum anlamadım bebeğimizin olmasını ıstıyoruz artık lutfen cvp verırmısınız kan testi yapmam gerekır mı ?? yada ıdrar da kac günde çıkar duyduklarıma gore en az 10 gün gecınce bellı olur dıolar

2. sezerilknur

sezerilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar lütfen yardımcı olun bana :(

3. sezerilknur

sezerilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Canim bir kac gün bekle tekrar bir test yaptir hamile olabilirsin... ama umutlandirmak istemiyorum seni..

5. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Canim bence git idrar testi yaptir... tam olarak cvp alirsin.. ama testi kendinde evde yapabilirsin...

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Benim mesela adetim bir gün bile geçse eğer hamileysem idrar testinde çıkıyordu. Ama sen tam emin olmak için istersen bir kan testi yaptır kesin sonucu o zaman daha iyi öğrenebilirsin.

7. sezerilknur

sezerilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ederim kızlar pazt kan testı yaptırcam artık :) inş hamiş kalırım artık çok istiyoruz rabbım herkese nasıp etsın

MaWiM bunu beğendi.
  8. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim bütün isteyenlere nasip etsin canim... Insallah bebis vardir... bizi pazartesi habersiz birakma?:)

MaWiM bunu beğendi.
  9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlısı olsun cnm Allah herkesin gönlüne göre versin:)

10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi hayirlisi Allah gönlüne göre versin

11. sezerilknur

sezerilknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım pazartesi kan testi yaptırdım sonucu yarın alıcam duruma göre sizi bilgilendiririm canım :D

- - - Updated - - -

sağol canım allah herkese versın canım

lütfen yardımcı olurmusunuz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

yeni üyeyim yardımcı olurmusunuz?

ben üye oldum ama aktif olmadı mı acaba siteye giremiyorum yardımcı olursanız sevinirimm teşekürler. kayıps
  3. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  4. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş