gebe
  1. frzcyLn

frzcyLn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen yardımm eddinn

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında frzcyLn tarafından paylaşıldı.

çok büyük ve rahatsız oLduğum iki büyük sorunum var.. 1. si tırnakLarım.. tırnak derimi soyuyorum... ve bu yüzden tırnakLarımı çok derinden kesiyorum... ve ne zaman oLduğunu aLamadığım bi gün tırnağımı yamuk kestim.. özeLLikle iki işaret parmağım çok yamuk... uzamıyorLar gibi bişi... gerçeten çok rahatsız oLuyorum... bunu nasıL haLLede bilirm.. bu birinci sorunumdu... ikinci sorunum daha büyük.. bacakLarım.. çok güzellerdi.. ve kıl batması oldu... sonra sıkarak çıkartarak bacaklarımı berbat ettim... gerçekten çok kötü bi durum.. etek giymeye utanıyorum... şimdi biraz geçti.. ama biraz... tamen geçmesini istiyorumm... lütfen yardım edin.. lütfen.. NOT: 16 yaşındayım daha..:18:

2. frzcyLn

frzcyLn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu yanLış yere açtıysam özür dilerim.. yeni üye oLdum...

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim pek bi bilgim yok olsa yardım ederdim ama bir cildiyeye görünmende fayda var dr en iyisini söyleyecektir sana hem tırnağın hem bacağın için tavsiyem budur

4. frzcyLn

frzcyLn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cildiyeye gitmeyi düşünüyorum.. ama okuldan vakit bulamıyorum:((

Lütfen yardımm eddinn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımm..

Yardımm..

ya beLki buraya böle bi konu açmak yasaksa k.bakmayın..:) 1 hafta sonra dayı dediğim birinin düğünü war we ben hala ne giyeceğime karar weremedim.. annem açık olmasına kızar çok kısa olursada ben giyemem.. yazLık güzeL bir eLbise arıorum söLe diz kapagının üstünde ama mini oLmayacak sekiLde çok aradım ama haLa buLmadım mersindeki arkadasLrada mağza konsuunda yardımcı oLursa çok sevinirim .. bu...
  2. Lütfen yardımm :(((((

Lütfen yardımm :(((((

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.. Nişanlımla ayın 3ünde korunmasız ilişkiye girdik, hamilelik istemedigimiz icin ilişkiden hemen sonra 3-5 saat icinde norvelon adında doğum kontrol hapı kullandım. ayın 5inde nedenini anlamadığım miğde bulantısı sonucu kustum. ayın 11inde hastalanmam gerekiyordu ve ayın 10unda hafif bi...
  3. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  4. yardımmm

yardımmm

kızlar 9 gun once asılama yaptırdım kacıncı gunlerde test yaptınız sız
  5. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....

Sayfayı Paylaş