gebe
  1. missyasemin

missyasemin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Lütfen yardımm :(((((

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında missyasemin tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.. Nişanlımla ayın 3ünde korunmasız ilişkiye girdik, hamilelik istemedigimiz icin ilişkiden hemen sonra 3-5 saat icinde norvelon adında doğum kontrol hapı kullandım. ayın 5inde nedenini anlamadığım miğde bulantısı sonucu kustum. ayın 11inde hastalanmam gerekiyordu ve ayın 10unda hafif bi kanamayla ayın 14üne kadar hastalıgım yoğun bir şekilde devam etti. ben hastalandıgıma eminim başka bir kanama oldugunu sanmıyorum diger regl kanamalarımdan farklı değildi. bir süphemiz kalmamıştı. Ta ki ayın 26 sında nedenini anlamadıgım miğde bulantısı ve kusma olana kadar. henüz bir test yapma fırsatımız olmadı sizce boşuna mı endişeleniyorum lütfen yardım edin.. :(((

2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bence hemen test yap..hamile kaldıktan sonra kaç ay adet olanlar var..

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynı fikirdeyimmm..hemen test yap

Lütfen yardımm :((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardımm eddinn

Lütfen yardımm eddinn

çok büyük ve rahatsız oLduğum iki büyük sorunum var.. 1. si tırnakLarım.. tırnak derimi soyuyorum... ve bu yüzden tırnakLarımı çok derinden kesiyorum... ve ne zaman oLduğunu aLamadığım bi gün tırnağımı yamuk kestim.. özeLLikle iki işaret parmağım çok yamuk... uzamıyorLar gibi bişi... gerçeten çok rahatsız oLuyorum... bunu nasıL haLLede bilirm.. bu birinci sorunumdu... ikinci sorunum daha...
  2. Yardımm :(

Yardımm :(

Merhaba :) Selamlaşmadan konuya girmek istemezdim ama çaresizim, yardım edebilirseniz çok sevinirim. :) Adım Ayça, liseye gidiyorum. Okulumda Emre adında bir çocuk var. Çok tatlı, gülümseyişi gamzeleri vesaire çok etkiliyor beni. Sürekli bakışıyoruz, face'de konuşuyoruz. Dün gece 3e kadar konuştuk. Ondan hoşlandığımı biliyor. Bütün arkadaşlarım benden çok hoşlandığını söylüyorlar. Bakışları,...
  3. yardımm...

yardımm...

mutfağımı mürdüm beyaz yaptırmak istiyorum sizce nasıl olur
  4. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  5. hamilemiyim lütfen yardımm

hamilemiyim lütfen yardımm

merhabalar foruma yeni kayıt oldum herkese iyi geceler.bi sorum olucak en son 7 hafta önce regl oldum,ara ara kasıklarıma sancılar geliyor ve lekeler geliyo, beta hcg testi yaptırdım sonuç 242,4 referans değerleri 0-5 çıktı, Kırmızı Ok işareti var yukarıyı gösteriyor, kafam karıştı hamile miyim? kaç haftalık olduğu belli mi? yardımcı olursanız çok sevinirim....

Sayfayı Paylaş