Kasıklarımda iğne batması gibi ağrı var bu nedir kızlar

canca

Yeni Üye
Üye
Kasıklarımda iğne batması gibi ağrı var bu nedir kızlar
merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....

Merhaba canca,öncelikle aramıza hoş geldin canım..
Adeti nin kısa sürmesinin bir çok nedeni olabilir.Bazen halk dilinde adettteki bir değişikli alıp verme ,rahim çocuk istiyor diye değerlendirilir.Ben olaya biraz tıbbi yaklaşıyorum..Ama deminki yazdığım cümleyi de göz ardı etmiyorum.Hamile kalmış olabilirsin.Yada bu ay yumurtlama olayın gerçekleşmedi,yada adete yakın gerçekleşti ve kısa sürdü.Kistin olabilir..Muhakkak bir jinekoloğa görün canım.İyi bir muayene ve tetkitlerle soruna cevap bulabilirsin..Sevgilerimle

merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....
Canım bende ne zaman kasıgımda batma oluyor hamile olabilirsin

Geri