gebe
  1. arzucux1

arzucux1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lutfen yardimmm

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında arzucux1 tarafından paylaşıldı.

Kafam cok karisik arkadaslar lutfen cok caresizim 7 aydir bebek icin ugrasiyom ALLAHA hergun dualr ediyorumm bu ay 6 gun adetim gecikti ilkk kez kan sonucum 0.89 cikti devlet hastanesinde kan testi yaptim sormadim cok kalabalikti her ay 0.5 cikiyodu kan degeri bu ay bole cikti bugun saglik ocagina gitti doktor bekle pzartesiye kadar dedi... ama beklemeye dermanim yok kasiklarim agriyo ve meme uclarim mavi mavi aciyoo lutfen basina bole bisi gelen varmi

2604sultan bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Değeriniz gebelik lehine değil..Bu kadar kafanıza takmayın

3. 2604sultan

2604sultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arzucux konu hakkında fikrim yok ama inş hamilesindir cnm seni çok iyi anlıyorum bende çok istiyorum ama olmuyor malesef inş olur canım birde adetin geciktiyse test yapmayı denesene bakalım nasıl çıkacak

lutfen yardimmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardimmm

yardimmm

merhaba arkadaslar siteye yeni katildim ve cok hosuma gitti bastan sona kadar okudum uzun süredir aradim site buydu ve sonunda siteyi buldum ben tam bir senedir evliyim ve cocugum olmadi ne kadarda ugrasak olmadi 3 hafta önce rahatsizlandim hastaneye gitim ve bana doktor yumurtaligimda kis oldunu söyledi ve yumurtaliklarimin bir tanesi dönmüs ve ameliyat oldum herneyse ve bir hafta önce esimle...
  2. lutfen yardimm

lutfen yardimm

merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....
  3. hamilemiyim yardimmm

hamilemiyim yardimmm

Mrb ben nur benim sorunum gecen ayin 28inde adet oldum benim her ay 5 gun one geliyo adetim bu ay 23yada 24ünde olmam gerekiyodu ama olmadim pazar gunu bi pembelik oldu carsamba ve dun gece yine pembelik oldu baska bise yok test yaptim 24ünde ama yok cikti cvplarinizi bekliyorum bole olan varmi
  4. yardimm

yardimm

Arkadaslar bana cumleleri-paragraflari dogru ceviren bi site gerekli bigisi olanlar varsa yardim edebilir mi? Simdiden tesekkurler.
  5. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Mrhabalar bana yardim edin lütfen 10 gün geciktim idrar testi yaptim bgn negatif bundan 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif cikti neden oablir hamilemiyim çok sık idrara cikiyorum goguslerimde agri oluyor szı oluyor ve arada karnima çok şiddetli agrilar grio neden acaba cvp verin lütfen

Sayfayı Paylaş