gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lütfen yardımmmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

öncelikle mrb arkadaşlar allahım isteyen herkeze çocuk nasip etsinn. ben yaklaşık 10 günden beri sancı çekiyorum gögüs uçlarımda büyümede var vajinal salgıda aşırı derecede artma oldu iç çamaşırım sırılsıklam oluyo karın alt bölgeside sertlik ve şişlik var cuma günü test yaptın çok soluk ama bakıldığı zaman görülen 2. çizgi çıktı (öğlen yapmıştım) arkadaşlar yarın sabah tekrar yap dediler bu sefer o silik çizgi dahi çıkmadı sadece dikkatli bakıldığı takdirde beyaz gözüküyo adetimede daha var bu arada günüm geçmedi daha ilk defa böle olduğu için meraklandım

Lütfen yardımmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmmm:)

yardımmmm:)

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:) 17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7...
  2. kızlarrrrrrrrrrrrrr  yardımmmm !

kızlarrrrrrrrrrrrrr yardımmmm !

canım meleklerim ben 7 haftalık hamisim ve 9. haftada rahime dusuk engellemek için dikis atılıcak nasıl atılıcak bunu yasayan varmı bana bilgi verin nutfeennnn yardımlarnızı bekliorum canlarımm
  3. lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

rüyamda gelin olmuştum güzel bir gelinlik giyinmiştim çok güzel olmuşum böle mutluluktan uçuyodum sonra kolkola girdik damatla[ damadı tanımıyorum sevgilim değildi malesef:( ] merdivenerden indik ikimizde mutluyuz uçarak indik sonra dans ettik ardından nikah masasına oturduk böle eteğimin dibindede bi erkek çocuğu dolanıyo damadın yakınıymış kim olduğunu kestiremiyom :))) şimdi nikahtan sonra...
  4. aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

aknelerimden nasıl kurtulabilirim yardımmmm

Yaşım 23 ve ben bu aknelerle yıllardır uğraşıyorum.Gittiğim doktor bir işe yaramadı.Artık pürüzsüz bir cilt istiyorum psikolojim bozuluyor yardım edin aknelerden nasıl kurtulurum?
  5. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce

Sayfayı Paylaş