lütfen yardımmmmmmmm :(

bence hamile olma olasılığın hiç yok ...ancak böyle birşey yaparken önlemini alsaydın daha ii olurdu ..burda hamile kalmak için uğraşan bir çok insan varken senin gibi dikkat etmeyip de hamile kalanlara şaşıyorum valla ..biraz vicdanlı olmak gerek ,kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez ama madem bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?

canım agzına saglık sana katılıyorum

burda daha önceden böyle konu açanlar var onlara yorum yapmadan bilgi veriosanızda bana neden yorum yapma gereği duyuyosnz anlamıorum? biride "bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?" demiş sanki biri gebe kalınca diğerinin karnındaki çocğu alıo bunu yazarken bile glüorum gerçekten bana akıl verirken kiminiz saçmalıosunuz :D gülüorum.. bilgi verenler üstüne alınmasn onlra tşk ediorum bdhada böle bişi yapmcam zaten ayrıca ben bi hayat kadını değilim bi halt da yemiyorum. o benim sevgilim. ozaman bırakayım başkalarıyla görsün işini nasılsa benim haberim olmuo dimi? yorum yapcğnzı blseydim üye olmazdm bu siteye. alt tarafı soru sorduk bi küfür yemediğimiz kaldı resmen.
gel gelelim sana sen kendini cokmu akıllı zannediyon kimse kimsenin cocugunu almıyor olabilir ama bizler burda bebek isteyen insanlarız sizin gibi vurdum duymazlar cocuk sahibi olmayı hak bile etmiyor sizler işinizi görüp sonra hayatınızda olacak yanlışı aldırıyorsunuz yanlış olmasın die işte biz buna diyoruz diyoruzki madem böle bişi yapacaksınız evlenin sonra yapın böle yapıncada hamile kalıncada aldırıyorsunuz sen bize sorunu yöneltmişsin bizler sana cvp cözüm sölemişisiz fikrimizi sende madem böle bir konu acmasaydın böle bir tepkiyle karşılaşacagını akıl etmişsindir malum belki aklında yok bence yok zaten sana kimse hayat kadınısında demedi namusunuzla evlenin namusunla beraber ol o insanın seni bırakmayacagı ne malum gitsin cehennem olsun kimle işini görürse görsün sen bir kadınsın herşeyden önce allah akıl fikir versin

sıra bende sen öncelikle üsluplu konuşmayı öğren sana burada doğruları söylediler diye neden zoruna gidiyo,zaten sorunu sorarkn bile saçmalamışsın bu kadar da kendine dert ediyosan arkadaşlarımın sana dediklerini niye yardım istiyosun aklın almıyomu burada yorum yapılacağını.sen zaten yolunu bulmuşsun haydeee allah kolaylaylık versin dicem amaaaaaa nyseee sana ancak güler geçerim ben hahaha

bu souruyu yanlis yere sordun guzelimm.. burda herkes evli ..kimse gizli sakli bi iliski yasamiyor..hem sen bu soruyu sorcak kadar saf olduguna inanmiyorum.. arkadasin yoruma aninda cozmus cvb vermissin .arkadas korkuyosan boyle seylerden uzak durcaksin.sevgilini kaybetmek istemiyosan boyle dewam ed ve bura gelipde kimseyi rahatsiz edme.

hayat acımasız diyorlar her başına bir olay geldiqinde oysaki hak ettiklerini bilmiyorlar seni o şey icin sevecekse sevgilin sevmesin bana gôre daha iyi yolun açık olsun umarım korktugun şeyde yoktur ben derim kadınsın kendine yakışanı yap bu yakışıyorsa devam et kendini vezir edende insandır rezil edende insandır

ya erkeklerin gozunde bu kadar dusmeyin. bu kadar kolay lokma olmayin. yazik diyorum bu yeni genclige. acinasi haldeler. sevgilini kaybetme korkusuyla yapilcak sey degil guzelim bu. aslinda senden boyle beklentileri olanlari birak gitsin kaybetmis olmaz kazanmis olursun. sen yanlis kisiyi secmissin. dogru insan ne senden boyle bisey ister ne bekler ne bu gibi ihtiyaclarini baskalari ile gidermeye calisir. sen asil iliskini bi gozden gecir eger karsindakinden suphen varsa.

burda daha önceden böyle konu açanlar var onlara yorum yapmadan bilgi veriosanızda bana neden yorum yapma gereği duyuyosnz anlamıorum? biride "bişey yapıyorsanız önlemini alın da istenmeyen gebelikler oluşmasının yerine ,isteyenlerin kucağı dolsun değil mi ?" demiş sanki biri gebe kalınca diğerinin karnındaki çocğu alıo bunu yazarken bile glüorum gerçekten bana akıl verirken kiminiz saçmalıosunuz :D gülüorum.. bilgi verenler üstüne alınmasn onlra tşk ediorum bdhada böle bişi yapmcam zaten ayrıca ben bi hayat kadını değilim bi halt da yemiyorum. o benim sevgilim. ozaman bırakayım başkalarıyla görsün işini nasılsa benim haberim olmuo dimi? yorum yapcğnzı blseydim üye olmazdm bu siteye. alt tarafı soru sorduk bi küfür yemediğimiz kaldı resmen.

o cümleyi ben kurmuştum arkasındayım da ..bir kere sana hayat kadını dyen olmadı insanları bu ithamla suçlamaya hakkın yok ,en başta sen buraya konu açtıysan gelecek eleştirilere de hazır olmak zorundasın ,sanırım sen buraya kendini haklı çıkarmamız için konu açtın ,sana ayyy tatlım tüh vah dememizi bekliyrdun ama üzgünüm bu durumda kimseden bunu bekleme ..çünkü burada istediği halde bebeği olmayan çok insan var ve bu insanlar bebek hasretiyle yanıyor ,sizin gibi böyle dengesiz ve umursamaz insanları görükçe biz iice kahroluyoruz ..hiç utanman da mı yok da bi de bizi eleştirmeye kalkıyorsun ..
sen hamile kaldıysan çocuğu doğuracakmısın da böyle konuşuyorsun ,ya aldıracaksın ya doğurup çöpe atacaksın ,başka ne yapacaksın ,çocuğu büyütecekmisin ,böyle umarsızda davranıp da gayrı meşru çocuklar dünyaya getirildikçe toplumun ahlakı iice bozuluyor ...farzetki hamilesin o çocuğun günahı ne ,senin bir anlık zevkin için o çocuğa kıyacakmısın ..nasıl bir vicdan nasıl bir ahlak bu ben anlamadım doğrusu ..ha diyorsanki hamileysem çocuğu büyütürüm kesinlikle babasıyla da evlenirim ,o zaman ayrı ..
ama böylesine yozlaşmamızı aklım almıyor doğrusu ..
insanlar bu derece mi kendini kaybeder ...

ayrıca saçmalayan sensin ,terbiyesizleşip bir de kırmızı cümleyi yazarak dalga geçmeye kalkıyorsun ..sen bence bizi yadırgayacağına yazdıklarımızdan akıl alıp da biraz suçunu bil de kenara çekil ...
ALLAH böyle insanları ıslah etsin diyorum ..

uyuzmuyum_neyim yawrum sen niye kafanı yoruyon böle insanlara salla gitsin beeee kafanı takma onun önce bu kadar basit bi insan olduğunu kendisi farketmiyo sen niye farkettiriyon cücüğüm takma kıssssssssssss

hayirli aksamlar,

bence bu konuyu abatmamak gerek ve herkesin fikrini saygi duyulmali
hic kimsede birbirine suclama yapmasin ve kirmasin.

Ne diyor kuran "sana kötülük yapana iyilik yap"

Iyilik yapki senin o kötüden farkin olsun

butterfly1 sana da tavsiyem, ve bunu iyiligin icin diyorum
öyle pisliklerden uzak dur, namusunla kaldiginda hayattada ahirettede kazanirsin
pislige bulasirsan Rabbimin azabindan seni kimse koruyamaz
ailenin karsi cikmasi senin böyle davranman ise, seni korumak istediklerinden

Rabbim islah eylesin

Geri