gebe
  1. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yeni yarismalar :)

Konu, 'Meleklermekanı Yarışmaları' kısmında gül&naz tarafından paylaşıldı.

lütfen yeni yarismalar yaparmisiniz ben hic bi yarismaya katilamadim :( birazcik eglence ve heyecan hic fena olmaz :)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    tatlımm sehır bılmece oyunu var bıtane su an aktıff durumda .. pasıkacım bır sehır resmi koyuyorr bizde hangi şehire ait oldugunu biliyoruz... yani bilemıyoruz bılemeye calışıyoruz:)) ama pasikacım cok zor soruyorr ya :S:S:zonked:

3. jojoba

jojoba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bence de:)

5. Mahur

Mahur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an aktif katılım alan 2 adet yarışma var onlara katılabilirsin canım.

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    şehir bilmece bence genel kültür geliştiriyo internetten kopya almakta olmuyo mesela soru sorar tarihi gider netten cevaplarsın falan :D
    ama fotoğraf koyunca iş baska oluyor bence devam edilmesi gereken bir yarışma ;)

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
lütfen yeni yarismalar :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni nick hakkında yardııııııım lütfen!.....

yeni nick hakkında yardııııııım lütfen!.....

merhaba melek yöneticiler, ben biraz önce Biligeye mesaj attım ve nickimle şifremi değiştirmek istediğimi söyledim, yeni nickim hüzün olabilir mi acaba:melek:
  2. lütfen....!!!

lütfen....!!!

benim neden ismim üye listesine kayıtlııı değiillll..baktıım yokk..yardımcı olabilirmisiniz...
  3. Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

Aranıza yeni katıldım lütfen yardım edin.

12 şubatta regl oldum.bugün ayın 24 ü.geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz.ama bu bir kaçgündür gariplik var bende göğüs uçlarım sızlıyo.geçen canım turşu ve dondurma çekti.normalde 11 mart gibi regl olmam gerek bugün meraktan test aldım negatif çıktı.anlamadım.daha sonra tekrar yapmalımıyım yani olabilirmiyim hamile.4 yaşındada bir kızım lütfen cevap yazın lütfen.aslında bebekte istiyorum...
  4. merhaba ben bu sitede yeniyim PKOLULAR BURAYA LÜTFEN

merhaba ben bu sitede yeniyim PKOLULAR BURAYA LÜTFEN

Ben diğer 2 sitede yazışıyordum burayı buldum şimdi,ben pkoluyum adet düzenim yok 2-3 ayda bir gelir oda farlutalla,2 sene tedavi gördüm aşılama dahil hiçbiri olmadı,tüp bebek denemem gerekiyordu en son haziran ayında adet gördüm ve tedaviyi bıraktım,sonrasında adet görmedim,eylül ayında dr gittim,tahlillerim yapıldı,bir farlutal daha aldım,fakat ramazan diye kullanmadım adetim bayrama denk...
  5. sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

sitede yeniyim ve korkuyorum lütfen yardım edin :(

merhaba ben nişanlıyım. nişanlımla 21 nisan cuma sürtünme yolyla ilişkye girdik . adetimin son günüydü ve biraz kanamamm oldu hiç acı hissetmedim 1. sorum kzlığm bozulmuş olabilirmi ? 2.si ise adetimin son günüydü ve kesinlikle üzerime veya içime boş...... olmadı. ama zevk suyundan hamile kalınabileceğini okumuştum. çok korkuyorum yardım edin hamile olabilirmiyim :( iştahım arttı , midem...

Sayfayı Paylaş