gebe
  1. yesilova

yesilova Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

lutfen yorumlarınızı yazınnnnn

Konu, 'Gebelik' kısmında yesilova tarafından paylaşıldı.

Selamun aleykum arkadaslar bn 26 eylülde 1.5 aylıkken düsük yaptım dolayısıyla kürtaj olmadım. adet günlerimde düzenlidir 26güne bir olurum. düsükten snra tam günümde 21 ekimde adet oldum ama 3gün gibi bise ve az az oldu snra 5 kasımda 1.5gün gibi az bi kanama geldi ve daha adet olmadım.. normalde adetlerimde karnım agrırdı bnd hic agrımadı... hamile kalma olasılıgım varmı sizce? düsükten snra dktr hersein normaal oldgnu söylemişti.

lutfen yorumlarınızı yazınnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acıl lutfen....

acıl lutfen....

merhaba ben yenı katıldım da bırsey sormak ıstıyorum ben yaklasık 10 gundur her sabah kjasık agrısıyla uyanıyorum adetım yaklasıyor belkı ondandır dedım ama adetımde gecıktı sızce hamıle olabılır mıyım?test yaptırayım mı?
  2. acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

acil..lutfen okuyun degerlı yorumlarınızı benımle paylaşın

mrhb normalde adet aralıklarım 26 27 gun surer gecen ay 21.günümde adet gördum yenı erken oldu. bu ay ıse şuan 32. günümdeyim hala adet olmadım.ilk idrar tesimde 15.dk dan sonra 2.cizgiyi gördüm 1 gün sonra tekrar baktım(26.gunde) çızgı yoktu aynı gun kanda baktırdım negatıf çıktı. 29.günde idrarda tekrar baktım tek çizgi suan 32.gunumdeyım dunde pembe bır lekelenme oldu adet başlıyor sandım...
  3. lutfen yardimm

lutfen yardimm

merhabalar uzun suredir takip ediyorun fakwt yeni uye oldum ben 26 günde bir düzenli 4 gün adet oluyorum 12 ocakta 4 gün adet oldum. 7 şubatta adet oldum ve 2 gün sürdü şuanda hiçbirşey yok kasılarımda hafif bir ağrı var iğne batması gibi başka herhangi bir şey yok bebek çok istiyorumm sizce ne olabilir....
  4. lutfen yardimmm

lutfen yardimmm

Kafam cok karisik arkadaslar lutfen cok caresizim 7 aydir bebek icin ugrasiyom ALLAHA hergun dualr ediyorumm bu ay 6 gun adetim gecikti ilkk kez kan sonucum 0.89 cikti devlet hastanesinde kan testi yaptim sormadim cok kalabalikti her ay 0.5 cikiyodu kan degeri bu ay bole cikti bugun saglik ocagina gitti doktor bekle pzartesiye kadar dedi... ama beklemeye dermanim yok kasiklarim agriyo ve meme...
  5. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Mrhabalar bana yardim edin lütfen 10 gün geciktim idrar testi yaptim bgn negatif bundan 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif cikti neden oablir hamilemiyim çok sık idrara cikiyorum goguslerimde agri oluyor szı oluyor ve arada karnima çok şiddetli agrilar grio neden acaba cvp verin lütfen

Sayfayı Paylaş