gebe
  1. 1 saat içerisinde 3 farklı rüya gördüm her ruyamdan sonra uyandım 1 saat içinde olduğunu oradan biliyorum ilk ***** terliklerim kayboluyodu ve bulamıyorum.2.***** telefonun elimde paramparça oluyordu ama sadece cam seklinde 3.***** ise bağırsaklarımın ağzımdan çıktığını ve benimde onu dışarı doğru cektigimi ggordum kanlar ve acı içerisinde . yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim

lütfen yorumlayan çok önemli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

lütfen bakın çok önemli!!! (Çamaşırlarınızı giymeden yıkayın)

susan mckimley iç çamaşırlarınızı yıkayın iç çamaşırlarınızı yıkamadan giymeyin (edit RüYaM -resm tarafımca silinmiştir sebep adult olmasada adulta giriyordu ) ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU LÜTFEN DİKKATLEOKUYUN ve BAYAN ARAKDAŞLARINIZLAPAYLAŞIN ...İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCE YOKSA BOYLE OLUR :::Bu gördüğünüz (ekteki foto)birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan bir sinek...
  2. crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

crinone jel kullananlar lütfen bakın çok önemli

arkadaşlar ben 10+6 günlük hamileyim yaklaşık 1 buçuk aydır crinone jel kullanıyorum jel kullandıktan sonra kahverengi renkte tortular halinde geliyordu ama 2 gündür çok az kahverengi damla geldi 2-3 defa dr umu aradım ve gittim bebeğim normal rahimde kanama görülmüyo dedi ama ben daha öncede 2 düşük yaptığım için çok tedirginim bu jeli kullananlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim ...
  3. rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

rüyama yorum yaparmısınız lütfen çok önemli..

merhaba...ben rüyamda 6 ay önce vefaat eden dedemi gördüm,takım elbiseli,temiz ve çok dinç görünüyordu gelip benim dizime yattı ve benden simit istedi..dedemin benden simit istemesi ne anlama geliyor acaba bilen varsa lütfen yardım edermisiniz.teşekkürler.
  4. Lütfen Yorumlayın Önemlidir

Lütfen Yorumlayın Önemlidir

Arkadaşlar,bilenler bilir iki kez aşılama yaptırdım ikiside tutmadı.Ve bu süreçte maddi manevi ciddi anlamda hasar aldım. Nitekim tüp bebeğe karar verildi. Yalnız yardımınıza ihtiyacım var. Tercih yapmakta ciddi anlamda zorlanıyorum.Tüm bildiklerinizi önerilerinizi duyduklarınızı benimle paylaşırsanız duacınız olurum.Sevinirim. 1)Ataşehir Memorial Hastanesi Doç. Dr. Cem Demirel 2)Jinemed Tüp...
  5. lütfen yardım edin.... çok önemli...

lütfen yardım edin.... çok önemli...

[MEDIA] bu linkte rana özmutlu çıkarken çalan epic şarkı nedir acaba ?? çok öenli lütfen yardımcı olun???????????????????????????????????

Sayfayı Paylaş