gebe
  1. samur

samur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

lütfen yorumlayın :(

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında samur tarafından paylaşıldı.

büyük bi kalabalık vardı rüyamda sevgilim ve ailesi ve benim ailem vardı bide beni seven aşık olan bi çocuk var onnu gördüm kalabalığın ortasında bi demir kafes var onun içinde duruyor sadece yemek yemek için çıkartıyolar benle görüşmemesi için oraya konulmuş bana sadece mektup yazabildi bunu gördüler bende bi nehir kenarına gidiyorum bi taşa baıyorum ve taş çok büyük yerinden oynuyo düşmekten korkarken birisi beni kurtarıyo elimden tutuyo kim olduğunu göremedim yorumlarsnız sevinirim zor durumdayım

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle ben rüya yorumcusu değilim sadece bu rüyanı okuyunca sana sezgilerimi söylemek istiyorum Çok sıkıntılı bir durumda olduğunu hissettim kalabalık görmek nişan düğüne dalalet eder.Nehir görmen bana göre sıkıntılarını atacaksın Sevdiğin insanı kafeste görmen sanki birşeyler birileri sizin işin olmasını engelliyor gibi geldi bana taş görmen ise birinden destek kuvvet alacaksın kısmetin sanki farklı bir kişiyle olacak gibi sana elini vermesi seni kurtarmasını ben böyle yorumladım ama bugünlerde aile içinde bir hayırlı iş olacak gibime geliyor bu arada beklediğiniz yada hiç ummadığınız biryerden kısmet geliyor=)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

40 yıllık rüya yorumcuları halt etmiş bence hahaha Süperdi :D:D

4. samur

samur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler mavi içim ferahladı yaa gerçekten sezgilerinde kuvvetli bu arada :) çok teşekkürler

lütfen yorumlayın :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***** yorumlayın lütfen!!!

***** yorumlayın lütfen!!!

SLM ARKADASLAR... BEN COK ILGINC BIR RÜYA GÖRDÜM...KENDIM BILE BIR ANLAM VEREMEDIM...RÜYAMDA OTURMA ODASINDA BIR KAPI KAPI DAHA ACILMIS DUVARDA ...VE KAPIDAN CIKINCA BIR CIFT TERLIK VAR ...bana bunu yorumlarsaniz cok sevinecem...SIMDIDEN TSK EDERIIIM
  2. merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

ben daha yeni üye oldum tam işlerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce sevgilim beni terk etti ve ben çok acı çekiyorum sürekli rüyamda onunla ilgili bir şeyler görüyorum yaşadıgım olayları önemli yerlerini anlatıcam ..sevdigim çocuk amerikaya gitmisti ben onun daha tam ne zamn gelecegını bılmıyodum ve ruyamda onu gordum okuluma gelmıstı sıkı sıkı bırbirımıze...
  3. Lütfen Yorumlayın Önemlidir

Lütfen Yorumlayın Önemlidir

Arkadaşlar,bilenler bilir iki kez aşılama yaptırdım ikiside tutmadı.Ve bu süreçte maddi manevi ciddi anlamda hasar aldım. Nitekim tüp bebeğe karar verildi. Yalnız yardımınıza ihtiyacım var. Tercih yapmakta ciddi anlamda zorlanıyorum.Tüm bildiklerinizi önerilerinizi duyduklarınızı benimle paylaşırsanız duacınız olurum.Sevinirim. 1)Ataşehir Memorial Hastanesi Doç. Dr. Cem Demirel 2)Jinemed Tüp...
  4. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...
  5. Lütfen yorumlayın

Lütfen yorumlayın

Dün gece rüyamda babamın öldüğünü gördüm. Daha doğrusu haberini aldım. Bu rüya ne anlama gelir yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş