gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

lütfen....!!!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

benim neden ismim üye listesine kayıtlııı değiillll..baktıım yokk..yardımcı olabilirmisiniz...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: lütfen....!!!

var canım bende baktım şu an için 147 ci sayfada nickin kayıtlı görünüyor

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: lütfen....!!!

adminiim çok teşekkürler..:)

lütfen....!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardımm :(((((

Lütfen yardımm :(((((

Merhaba arkadaslar foruma yeni üye oldum ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim.. Nişanlımla ayın 3ünde korunmasız ilişkiye girdik, hamilelik istemedigimiz icin ilişkiden hemen sonra 3-5 saat icinde norvelon adında doğum kontrol hapı kullandım. ayın 5inde nedenini anlamadığım miğde bulantısı sonucu kustum. ayın 11inde hastalanmam gerekiyordu ve ayın 10unda hafif bi...
  2. lütfen yardım !!

lütfen yardım !!

mrb arkadaslar... Ben çok karmaşık fikirlerdeyim 21 yasındayım muhasebe bölümü okudum üniversite bitirdim başarılı bir ögrencilik hayatım oldu ardından okulum bittigi zaman birine aşık oldum onunla 2.5 senelik bi arkadaslımız var ve artık ciddi bişeyler düşünmek istiyo ama ben çok kararsızım.Nedeni seviyomuyum bilmiyorum ama onun bana bazı şeylerde şart koşması sevmemi engelliyo galiba.Örnegin...
  3. lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım melekler lütfen

lütfen yardım merhaba, ben 2007 yılında nodül ameliyatı oldum ve tiroid bezinin tamamı alındı.o günden itibaren levatiron kullanıyorum.yumurta çatlatma iğnesi ile hamile kalabiliyorum ve geçen yıl 17 haftalıkken ikiz gebelik düşüğüm oldu. şimdi 8 haftalık hamileyim ve yine ikiz gebeliğim var.aşırı derecede bulantım,kalp çarpıntılarım ve cilt kuruluğum var.tiroid hormon tahlil sonuçlarım...
  4. Yardım lütfen !!!

Yardım lütfen !!!

bişey sormak istiyorum.benim adetim bir hafta gecikti.hamile olup olmadığımdan şüpheleniyorum.bazen tek bazen iki kasığıma birden sancı giriyo.elim ayağım buz kesiyo.göğüslerim çok hassas.biraz ayakta durunca belim ağrımaya başlıyo ve sık sık tuvalete çıkıyorum.daha tahlil yapmadım önce size danışayım dedim.sizce hamilemiyim yoksa boşunamı hevesleniyorum
  5. Lütfen yorumlayın

Lütfen yorumlayın

Dün gece rüyamda babamın öldüğünü gördüm. Daha doğrusu haberini aldım. Bu rüya ne anlama gelir yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş