gebe
  1. hevessu

hevessu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lutfenn bakk:)

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında hevessu tarafından paylaşıldı.

merhaba handan ablacım.bende tarot falıma baktırmak istiyorum.ben 24.şubat 1985 doğumlu balık burcuym.erkek arkadaşım 20 haziran 1985 doğumlu ikizler burcu.bizim ilişkimizle ilgili bi yorum yapar mısın?evlilik gözüküyo mu:))

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :) yeni bir baslık acıldı onun altına yazarsan bakması daha kolay olacaktır.

lutfenn bakk:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resim cekmeye bakk

resim cekmeye bakk

Yahu ben resmi çekcem ama sanki ayaklarımda bişi var neyse çekim şu resmide :D Birrrrrsaniye bayan bir saniye çekiyommm. La popom dışarıdamı ne ? :D:D: Şu hemen solumdaki ortadaki genç beni görürmü ellam :D:D Çok yakışığlı yaa du birazdaha ayıram bacaaa :D:D fısssssssss ohhh abi resim çekiyorum ayağına varya oy oy oy güzel kurufasülyeydi akşama çok kaçırdım. :D:D Napim apış...
  2. Ohh keyfe bakk

Ohh keyfe bakk

Teomannn:D:D Bu çocuklar yaramazlık sınırını aşmışlar gel buraya yicem seni hammmm:f060::f060:
  3. itiraff ediyorum..neyi mi acta bakk ::)))

itiraff ediyorum..neyi mi acta bakk ::)))

evettt itiraff ediyorumm ben cook seviyorum...ve iyiki onu sevmişim iyiki o olmuş herşeyimm elim kolum kanımm..sen sevdiğim yanımda her nefes aldıgında kanıma işliyor aşkınn büyüleniyorum biraz kafam dönsede biliyorum senden..hayatımın her köşesinde her yerinde seni bir kez daha seviyorum..seni seviyorum herşeyimlee..ve itiraf ediyorum bunu herkze...sen bir gülüncee hayatım ben bin...

Sayfayı Paylaş