gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

lütfenn bu filmide ekleyin!...

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Açıklama:bir yüzbaşının komuta ettiği 40 kişilik bir timin hikayesidir. karabal tepesinde bulunan bir röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bu 40 askerin görevlerini yerine getirirken yaşadıkları acıları, sevinçleri ve yaşam mücadelelerini anlatır. 2008.Kategorileri:sinema, tvEtiketler:nefes moive 2008 tim ordu komando nefes filmininde fragmanını eklermisiniz çok güzel bir filme benziyor :)

lütfenn bu filmide ekleyin!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nurgül yeşilçay bu kez komedi filmiyle sinemaseverler karşısına çıkacak!..

Nurgül yeşilçay bu kez komedi filmiyle sinemaseverler karşısına çıkacak!..

P { margin: 0px; } Televizyon gazetesinin özel haberine göre, bugüne kadar ’Belalı Baldız’ dizisi dışında hep dramda rol alan Nurgül Yeşilçay, bu kez bir komedi filminde oynayacak. Filmde Nurgül Yeşilçay’a, komedi filmlerinin aranılan ismi haline gelen Şafak Sezer eşlik edecek. Bir hayli aksiyon içeriği olan filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek. Filme eylül ayında...
  2. Vizyondaki filmlerden Bir Aradayız,Hepsi Bu filmi izle

Vizyondaki filmlerden Bir Aradayız,Hepsi Bu filmi izle

Yönetmen: Claude Berri Senaryo: Anna Gavalda, Claude Berri Müzik: Frédéric Botton Görüntü Yönetmeni: Agnes Godard Oyuncular: Alain Sachs, Audrey Tautou, Béatrice Michel, Firmine Richard, Françoise Bertin, Guillaume Canet, Laurent Stocker Tür: Dram - Romantik...
  3. acil yardım lütfennn

acil yardım lütfennn

sevgilim bana hediye almıyor sevgilime yılbasında spor çanta almya karar verdm ve beraber seçmek istedim ona bunu söledgmde keyfi kactı oysa topcu oldgndan işine yarıcak çantayı kendi seçmesi daha dogru olur die sölemiştm.meger bana alıcagı hediyeyi düşünmemiş benim alıcak oldgmu duyunca üzülmüş dert etmemesi gerektgni söledm sonra dökülüverdi dogumgünümdede hediye almamış oldugunu uzun zaman...
  4. lütfen ekleyin beni:((

lütfen ekleyin beni:((

arkşlr yeniyim arkdşlk isteği gönderin bana şimdiden tşklr
  5. lütfen komik kapak fotoğrafları ekleyin

lütfen komik kapak fotoğrafları ekleyin

selam,facebook sayfamda kapak fotoğrafı olarak komik resimler arıyorum,siz de komik kapak fotoları koyarmısınız siteye ?

Sayfayı Paylaş