gebe
  1. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:(

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sibe tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bilgileriniz için teşekkür ederim be yeni üye oldum bana yardımcı olursanız çok sevinirim benim anlatacaklarım biraz uzun kusura bakmayın. benim adetlerim gecikmez zamanınında olurum ama geçen ay ocak ayının 15inde kahverengi damla şeklinde akıntılarım başlamıştı şubatın 1inde adet oldum akıntım adetime kadar sürdü ve adetimin ilk iki günü çok yoğun şekilde kanamam oldu daha sonra normale döndü ama diğer adetlerimden koyu renkte ve biraz pelte şeklindeydi ve 7 gün sürdü ben adetime 3 gün varken test yaptım ve neg çıktı daha sonra adetimin 3.günü test yaptım neg çıktı daha sonra adetimden 3 gün sonra test yaptım yine neg çıktı adetimden 8gün sonra kantesti yaptırdım sonuç açıklana kadar bekleyemedim 9.gün yine kendim idrar testi yaptım ama yine neg çıktı ogün kantesti değerini aldım 76,4 çıktı ve 2 gün sonra yine idrar testi yaptım ama yine neg çıktı acaba kan testinde bir yanlışlık olabilirmi 5 sefer idrar testi yaptım 5şide neg çıktı lütfen bana yardımcı olun.... :(((

2. çölmeleği

çölmeleği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    canım idrar testleri herzamn doğru sonuç vermyo diye biliyrm bide testin kalitesinede bağlıı inş hamişsindirrr sıkma canını ..

3. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    umidini kirmak istemem ama benim hic birseye guvenim yok artik kan testini de yanlis sonuc vermis olabilirler. bence sen teekrar test yaptir baska bir yerde

4. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ama 5 tane test yaptım hepsimi yanlış sonuç verir ben kan testinden şüpheleniyorum inşallah pozitiftir ama sanırım yanlış kan testi değeri üstelik adette oldum hemde ilk iki gün çok geldi neredeyse pantolonuma geçicekti sizce normalmi bu :(.(

5. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım tekrar kan testi yaptır bence evde yaptığın testlere hem güvenme hem de değerin düşük olduğu için kullandığın testlerin hassasiyet derecesi de önemli şöyle düşün kanda 76 gösteren değer idrarda daha az olur testin hassasiyet derecesinin de 80 olduğunu varsayalaım çıkar mı çıkmaz tabi ben ce testini tekrarla ne zaman yaptırdın testi

6. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şubatın 15inde kan testi yaptırdım 18inde tekrar idrar testi yaptım ama yine negatif canım yaa :(

7. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde netten araşırdığıma göre idrar testleri 50 nin üstünde olan değerleri gösteririmiş ayrıcan kandaki değer hergün katlandığına göre 3 gün sonraki testte göstermesi gerekir diye düşünüyorum sanırım kan testi sonucu yanlış :(

8. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    canım kanda 76 çıkmış idrarda daha 50 bile değildir kanda horman taşacakki idrara geçsin eğer sen yarın test yaptırısan 300 ün üstünde bi değer görmem gerekiyor ama değerin düştüğünü görürsen ozaman bil ki üzülerek söylüyorum doktorda aynısı söyler düşük yapmışsındır:(

9. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    ne zaman adet olman gerekiyordu günü ne ve bir önceki adet tarinide söyler misin?

10. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevapların için teşekkür ederim canım peki ben adet gördüğümde ilk iki gün kanamam çok gelmişti ve bir arada çok koyu renkte özür diliyerek söylüyorum birde pelte şeklinde geldi ama hiç ağrım yoktu acaba ozaman düşük yapmış olabilirmiyim :(

11. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şubatın 3ünde olmam gerekiyordu 1inde oldum ve normal adetim 7 gün sürüyor tam olarakta 7 gün sürdü

12. sibe

sibe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ocak ayında 4ünde oldum şubat ayında 1inde oldum 3ünde olmam gerekiyordu

13. çölmeleği

çölmeleği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    bence bebeğe hazırlık bu canım hamile kalmadan önce bazen öle değişiklikler oluyomuş die biliyrmm

14. çölmeleği

çölmeleği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    canım düşük basit bişe değilki çok kötü sancın oluyomuş yaparken sen düşük yaptığını bilmesen bilee

15. elçin&su

elçin&su Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    kimyasal gebelik diye bişey var tatlım belki hamileydin ama adet kanamasıyla gitmiş olabilir kan pıhtısı şeklinde oluyor yarın bi daha test yaptır sonra sonucu bi doktora göster mutlaka tatlım buraya yazdıklarını da anlat canım sonucun ne olduğunu buraya yazarsan sevinirim içini de her zaman ferah tut tatlım

lütfennn bana yardımcı olun arkadaşlar neolurrrr....:(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

bana yardımcı olun lütfen meleklerim:(

e ile başlayan nesneler l ile başlayan nesneler l harfi e harfi i Öncelikle herkese selam uzun bi aradan sonra tekrar geldim aranıza bugüne kadar nederdim varsa burada paylaştığımda hep yardımcı oldunuz hepinizide teşekkür ederim. buseferki derdimmmm .biz 1.sınıfabaşladık bir oğlum var 7 yaşında 1.sınıfolduk Allaha şükür öyle gitmicem sende okulda kal gibisorunlarla karşılaşmadım ama okuma ve...
  3. off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

off işallh hamile olurum yardımcı olun bana

slm mrb benim adetim 8 gün var ve ben arada bir cok nadir midem bulanıyor ve bazende yemek yerken midem bulanıyor oldugum yerde kasıgım hafif yanıyor bazende igne batar gibi oluyor cok hafif sırtımda agrıyor sık sık idrara cıkıyom acaba hamile olabilirmiyim ve doktorum bana hamile kala bilmem için folbiol 5 mg verdi kullan gebe kalman için sizce hamile kalırmıyım bu ay :(:kafa::hey::kafa:
  4. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  5. 2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :)

2. Aşılamasıı tutanlarrr lütfennn yazınnn bana umut olun :)

kızlarrr allahın izniyle 2. aşılamaa serüvenim başlıyoo ooff çok ümitsizimm bilmiyorum nolucakk 2. aşılaması tutanlar varsa yazabilirmii bi umut olsun bana lütfenn:)

Sayfayı Paylaş