gebe
  1. ecitahh

ecitahh Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!!

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında ecitahh tarafından paylaşıldı.

rüyamda gelin olmuştum güzel bir gelinlik giyinmiştim çok güzel olmuşum böle mutluluktan uçuyodum sonra kolkola girdik damatla[ damadı tanımıyorum sevgilim değildi malesef:( ] merdivenerden indik ikimizde mutluyuz uçarak indik sonra dans ettik ardından nikah masasına oturduk böle eteğimin dibindede bi erkek çocuğu dolanıyo damadın yakınıymış kim olduğunu kestiremiyom :))) şimdi nikahtan sonra dolaşaya çıkıyoruz sonra bişeler oluyo ama hatırlayamıyorum net sonra çok ayıp oldu diyor konuklara düğüne dönelim dedi sonra döndük yani rüyada çok mutluydum bende damatta öleymiş ayrıca damat mısır prensi gibi bişeydi makamı iyidi yakışıklı temiz biri olarak rüyada sölüyordular konuklar böle kulağıma geliyo benimde lütfen yorumunu yaparmısınız rüyada çok mutluydum ama uyanınca sevgilim değilde bi başkasıyla evlendiği görünce pek bi üzüldüm

2. seda_

seda_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim rüyada gelinlik hemn evlenmeye işaretti ama:)hayırlısı cnm

ecitahh bunu beğendi.
lütfennnn yardımmmm !!!!!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımmmm:)

yardımmmm:)

Herkese merhaba ben aranıza yenı katıldım:) 17 hazıranda adet oldum 20 hazıranda evlendım daha sonra bekledıgımden erken bır sekılde 9 temmuzda bır damla kan geldı leke seklınde 11 temmuzda da baya adet gıbı 1 gun suren kanamam oldu ama sonrası gelmedı sanırım dogum kontrol hapını bıraktıgım ıcın oldu bu lekelenme üstüne görme mı acaba dıye de ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Sımdı 7...
  2. kızlarrrrrrrrrrrrrr  yardımmmm !

kızlarrrrrrrrrrrrrr yardımmmm !

canım meleklerim ben 7 haftalık hamisim ve 9. haftada rahime dusuk engellemek için dikis atılıcak nasıl atılıcak bunu yasayan varmı bana bilgi verin nutfeennnn yardımlarnızı bekliorum canlarımm
  3. Lütfen yardımmmm

Lütfen yardımmmm

öncelikle mrb arkadaşlar allahım isteyen herkeze çocuk nasip etsinn. ben yaklaşık 10 günden beri sancı çekiyorum gögüs uçlarımda büyümede var vajinal salgıda aşırı derecede artma oldu iç çamaşırım sırılsıklam oluyo karın alt bölgeside sertlik ve şişlik var cuma günü test yaptın çok soluk ama bakıldığı zaman görülen 2. çizgi çıktı (öğlen yapmıştım) arkadaşlar yarın sabah tekrar yap dediler bu...
  4. jingle bells sözlerini yazarmısınız lütfennnn

jingle bells sözlerini yazarmısınız lütfennnn

Hani şu yılbaşlarında yabancı filmlerde çalan jingle bells şarkısı var ya onun sözlerini yazabilirmsiniz buraya lütfeennn :D
  5. Evlenip boşananlar yardım edin lütfennnn

Evlenip boşananlar yardım edin lütfennnn

Kızlar, eşimle 13 yıldır evliyiz. 2 çocuğumuz var. Çok severek ve isteyerek evlendik. Ama işte malum sona geldik. Boşanmak üzereyiz. Olmuyor ne yaparsam yapayım kocama ısınamıyorum. Zamanında beni çok ihmal etti. Kendinden soğuttu. Şimdi benden ilgi istiyor, alaka bekliyor. En güzel yaşlarımda yalnızlık çektim. Şu anda kocama karşı içimde zerre his kalmadı. Ekonomik özgürlüğüm yok. İki...

Sayfayı Paylaş