gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Nerede?, Oraya Nasıl Gidilir?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

harbiye açık hava tiyatrosu nasıl gidilir harbiye nerede lütfi kırdar uluslararası kongre ve sergi sarayı lütfi kırdar kongre merkezi nerede orduevi Lütfü kırdar'a gideceksiniz ama yolu bilmiyorsunuz Nasıl gidiler etrafında neler vardır işte işinizi kolaylaştıracak bilgiler

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı civarında; Cemil Topuz Açık Hava Sahnesi, Harbiye Ordu Evi, Hilton Kongre ve Fuar Salonu, Beşiktaş, Mega Residence Hotel ve Kenter Tiyatrosu bulunmaktadır. Bunlardan herhangi biri bulunduğunda Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayının bulunması kolaylaşır.

İETT ile ulaşmak için Ali Samiyen, Akaretler veya Köprülü Kavşaktan 30A'ya binerek Maçka Oteli durağında inebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi yukarıdaki Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı için verilmiş olan haritadan alabilirsiniz.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Nerede?, Oraya Nasıl Gidilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfi Kırdar

Lütfi Kırdar

1887'de Kerkük'te dünyaya gelen Kırdar, ilk ve orta öğrenimini Kerkük'te, lise öğrenimini de Bağdat'ta tamamladı. Daha sonra, 1908 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'ne girdi fakat Balkan Savaşı çıkınca öğrenimini yarıda bırakıp savaşa katıldı. Savaş bittikten sonra tekrar Tıp Fakültesi'ne dönen Kırdar, buradan 1913 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Necef ve Musul'da doktorluk yaptı....
  2. Boğaziçi Üniversitesi Nerede?, Boğaziçi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

Boğaziçi Üniversitesi Nerede?, Boğaziçi Üniversitesine Nasıl Gidilir?

boğaziçi üniversitesine nasıl gidilir boğaziçi üniversitesi nerede üniversitesi nerde nerde aşiyan mezarlığı Boğaziçi üniversitesine gitmek isteyenler ama yolu bilmeyenler için sizlerle bu üniversitenin güzergahını paylaşmak istiyorum Boğaziçi Üniversitesi civarlarında; Aşiyan Mezarlığı ve Aşiyan Müzesi bulunur. Ayrıca Sudan Cumhuriyeti Konsolosluğu, Türkan Şoray İlköğretim Okulu, Ermeni...
  3. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Randevu Alma Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonları Merkez Randevu Telefonu : 0216 458 44 00 Adatepe Randevu Telefonu : 0216 457 44 00 Hastane polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak...
  4. Ağva nerededir ? Nasıl gidilir ?

Ağva nerededir ? Nasıl gidilir ?

ağva nerededir,ağvaya nasıl gidilir,ağvada neler yapılır,ağvanın turistik yerleri,ağva hakkında bilgiler,ağvanın gezilecek yerleri nereleridir, Şehirden kaçmak isteyenler için Karadeniz kıyısının başlangıcı doğa harikası, Ağva'ya mutlaka gidilmeli.Arkası orman, önü deniz ve iki nehir arasına kurulu bir köy Ağva. Ağva zaten Latincede 'İki dere arasındaki köy' anlamına geliyor. Göksu ve...
  5. Assos nerededir ? Assos'a nasıl gidilir ?

Assos nerededir ? Assos'a nasıl gidilir ?

assos nerede,assosa nasıl gidilir,assos nereye bağlı,assos behramkale nerededir,assosta ne yapılır,assos hangi ilde,assos hakkında bilgiler Kuzey Ege'de, her mevsim tatil yapmak isteyenlere uygun yerler var. Bunların başında Assos, ya da diğer adı ile Behramkale geliyor. Assos aslında küçücük bir köy fakat yörede en çok bilinen yer olduğu için, zaman zaman tüm bölge bu isimle adlandırılıyor....

Sayfayı Paylaş